یکپارچه‌سازی سامانه‌های آموزش‌وپرورش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 12 مرداد 1400
کد خبر : ۸۰۹۳۷۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳
وزیر آموزش‌وپرورش در آیین بهره‌برداری آزمایشی از یکپارچه‌سازی سامانه‌های دانش‌آموزی و نیروی انسانی گفت: یکپارچه‌سازی سامانه‌های آموزش‌وپرورش به بهینه‌سازی فعالیت‌ها و صرفه‌جویی در زمان و نیروی انسانی منجر خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن حاجی میرزایی با اشاره به اهمیت یکپارچه‌سازی سامانه‌های آموزش‌وپرورش اظهار کرد: آموزش‌وپرورش یکی از بزرگ‌ترین دستگاه‌های کشور است و اطلاعات زیادی در مجموعه‌های آن وجود دارد که با یکپارچه‌سازی سامانه‌های آن، به بهینه‌سازی فعالیت‌ها، گزارش‌گیری‌ها، عدم ورود اطلاعات تکراری از حوزه‌های مختلف، دوباره‌کاری‌ها، به روز بودن داده‌ها و دسترسی به ابزار‌های مدیریتی و ... منجر می‌شود که این موضوع سبب صرفه‌جویی زمان و نیروی انسانی و همچنین چابک سازی بزرگ‌ترین دستگاه اجرایی کشور خواهد شد.
حاجی میرزایی بابیان اینکه در یکپارچه‌سازی سامانه‌های آموزش‌وپرورش باید گام‌ها به‌طور دقیق برداشته شود، اظهار کرد: آموزش‌وپرورش بیش از ۱۶ میلیون ذی‌نفع مستقیم و بیشتر از این جمعیت فارغ‌التحصیلانی دارد که برای دریافت نمرات و گواهی‌های تحصیلی خود مراجعه می‌کنند و در ارائه خدمات باید رضایت مخاطبان را جلب کرد و به همین علت باید امنیت و رفع مغایرت‌های در یکپارچه‌سازی سامانه‌ها به‌طور کامل مدنظر قرار گیرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °