وزیر راه: دغدغه مسکن را از ذهن رانندگان دور می‌کنیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
08:24 - سه‌شنبه 19 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۹۴۸۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
وزیر راه گفت: امیدواریم بتوانیم برای رانندگانی که زندگی‌بخش جامعه هستند، اقدامی زندگی‌بخش انجام دهیم و دغدغه مسکن را از ذهن و فکر رانندگان و خانواده‌هایشان دور کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

محمد اسلامی در مراسم امضای تفاهمنامه تامین مسکن رانندگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری با تبریک روز زن و مادر به جامعه بانوان و مادران و همچنین خداقوت ویژه به همسران رانندگان اظهار کرد: عزیزان راننده، شبانه‌روز و در هر شرایطی عاشقانه، خالصانه و مظلومانه به وظایف خود عمل کرده و متعهد به انجام تکلیفی بوده اند که به عهده گرفته اند و همسران و خانواده‌هایشان بار زندگی را بر عهده داشته اند.

وی در ادامه افزود: امروز که تفاهمنامه تامین مسکن رانندگان امضا خواهد شد، این امید برای کسانی که صاحب خانه نیستند، محقق می‌شود تا بتوانند از طریق این فرصت، صاحبِ خانه ملکی شوند.

اسلامی تصریح کرد: ما امیدواریم بتوانیم برای رانندگانی که زندگی‌بخش جامعه هستند، اقدامی زندگی‌بخش انجام دهیم و دغدغه مسکن را از ذهن و فکر رانندگان و خانواده‌هایشان دور کنیم.

وزیر راه و شهرسازی گفت: این تفاهمنامه یک تکلیف همگانی است و همه مدیران ما متعهدند که در اسرع وقت در شهر‌های هدفی که این جامعه ۲۲۶ هزار نفری را شامل می‌شود، طی یک برنامه سه ساله به این عزیزان زمین واگذار کنند.

اسلامی افزود: ما برای اینکه بتوانیم در راستای رفاه رانندگان تسهیلات بانکی با شرایطی سهل را فراهم کنیم، گام بعدی را هم به کمک وزارت رفاه برخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: ما اگر در شهر‌های بزرگ، رانندگان را عضو پروژه‌های مجتمع‌سازی می‌کنیم، در شهر‌های کوچک زمین را به خودشان واگذار می‌کنیم تا به تناسب شرایطی که دارند، خانه بسازند.

به گفته وزیر راه، موضوع حائز اهمیت این است که راننده جز اینکه وظیفه‌اش را به شایستگی انجام دهد، دغدغه دیگری نداشته باشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶°    ۱۷°