تاکید وزیر ورزش بر بکارگیری همه امکانات برای بهبود انصاریان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
14:03 - پنجشنبه 07 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۹۵۰۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
وزیر ورزش و جوانان به رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تاکید کرد که همه امکانات حمایتی و درمانی فدراسیون برای بهبود علی انصاریان بکار گرفته شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در تماس تلفنی با دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید مجدد بر دستورات گذشته برای مداوای علی انصاریان پیشکسوت تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: همه امکانات حمایتی و درمانی فدراسیون برای بهبود علی انصاریان بکار گرفته شود.

وزیر ورزش و جوانان افزود: ویروس منحوس کرونا روز‌های سختی را بر مردم و ورزشکاران تحمیل کرده است و همه باید ضمن مبارزه و پیشگیری از شیوع این مشکل جهانی، به ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و برنامه‌های آن کمک کنیم.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ضمن آرزوی بهبودی برای علی انصاریان گفت: برای سلامتی وی از صمیم دل دعا می‌کنم و امیدوارم خبر بهبودی او را هرچه زود‌تر بشنویم.
 
پزشک معالج انصاریان: ضربان قلب بالاست، اما آمبولی ریه ندارد

پزشک معالج انصاریان گفت: ضربان قلب بالاست امبولی ریه وجود ندارد، اما سطح اکسیژن خون پایین است.

دکتر هاشمیان افزود: بطور ناگهانی از دیروز بعد از ظهر و عصر علی انصاریان دچار تنگی نفس و افت اکسیژن رسانی شد بنابراین راهی جز تهویه تهاجمی برای ایشان نداشتیم و لوله گذاری داخلی انجام شد و به دستگاه وصل شد.

پزشک معالج انصاریان گفت:عکس‌های امروز صبح ریه ایشان نسبت به عکس‌های دیشب وضعیت بهتری دارد، اما شرایط همان شرایط و بسیار پیچیده است ایشان هیچ مشکل قلبی ندارد از نظر امبولی یا لخت خون در شریان ریوی هم مشکلی دیده نشده است اندام‌های دیگر ایشان هم لخته یا ترمبوزی ندارد.

دکتر هاشمیان اضافه کرد: ویروس دیگری هم در بدن ایشان پیدا کردیم که در حال درمان است درباره حال و بیماری ایشان اساتید زیادی مشاوره دادند و کمک می‌کنند و همه دارو‌هایی که برای ایشان لازم است تجویز و استفاده می‌شود نکته مهم، اما اینکه از نظر فشار خون هم با دارو بالا اورده شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۴°