تاکید واعظی بر گزارش به مردم درباره واکسن
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 مرداد 1400
کد خبر : ۸۰۹۵۶۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
رئیس دفتر رئیس جمهوری در یادداشتی با عنوان«گزارش به مردم درباره واکسن» تاکید کرد که برخی از مسئولان و تریبون‌داران با رویکرد سیاسی بنای ناسازگاری با تصمیمات ملی و حاکمیتی در حوزه کرونا دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
واعظی در این یادداشت افزود: آنچه امروز در رابطه با واکسن روسی در فضای افکار عمومی شاهد هستیم، نتیجه دوقطبی‌سازی‌هایی است که در ماه‌های گذشـــــته در کشـــــور عــــلی‌رغــــم همــــه هشدار‌های دلسوزانه دولت و مراجع مسئول حوزه سلامت انجام گرفت.

او ادامه داد: از همان ابتدای همه‌گیری کرونا، سنگ بنای مدیریت مقابله با کرونا با محوریت متخصصان گذاشته شد و مسئولان ارشد کشور در عمل و نظر، به تبعیت کامل از مراجع تخصصی تأکید کردند.

وی افزود: ستاد فراقوه‌ای مبارزه با کرونا در بالاترین سطح در کشور تشکیل شد و آنجا نیز همه تصمیمات و مقررات و ضوابط با محوریت متخصصان تعیین شد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری تاکید کرد: با این حال، برخی از مسئولان و تریبون‌داران با رویکرد سیاسی بنای ناسازگاری با تصمیمات ملی و حاکمیتی در حوزه کرونا گذاشتند و در ملأ عام، علی‌رغم همه هشدار‌ها و مکاتبات؛ ضوابط و پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا را زیر پا گذاشته و عملاً به اعتبار و مرجعیت این ستاد – که بار‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب مورد تأکید قرار گرفته است، خدشه وارد کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °