وزیر علوم از حضوری شدن کلاس‌های دانشگاه‌ها خبر داد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:21 - دوشنبه 11 اسفند 1399
کد خبر : ۸۰۹۶۷۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵
وزیر علوم از حضوری برگزار شدن بعضی کلاس‌های دانشگاه‌های کشور با اجازه ستاد ملی کرونا در ترم آینده تحصیلی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"منصور غلامی" درباره برگزاری دروس عملی در ترم جاری (ترم بهمن ۹۹) گفت: دروس عملی برای مقاطع ارشد و دکتری به علت کم بودن تعداد دانشجو در دانشگاه‌ها برگزار شد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: ستاد‌های استانی و ستاد ملی کرونا به علت زیاد بودن تعداد دانشجویان کارشناسی در برخی از دانشگاه‌ها اجازه برگزاری دروس عملی را ندادند، اما برخی از دانشگاه‌ها توانستند دروس عملی و شبیه ساز را به صورت مجازی برای دانشجویان برگزار کنند.

غلامی افزود: در تابستان ۹۹ دانشگاه‌ها دروس عملی را در فاصله زمانی کوتاه به دانشجویان ارائه دادند و امسال هم مدنظر دانشگاه‌ها رعایت این موضوع است.

وزیر علوم اضافه کرد: دانشگاه‌ها خودشان هم به این موضوع حساس شده اند که هیچ دانشجویی بدون گذراندن بخش عملی نمی‌تواند درس مربوطه را پاس شود و حتما این عقب افتادگی‌ها از سوی دانشگاه‌ها جبران خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پیش بینی ما به برگزاری مجازی دروس عملی در ترم آینده است، تاکید کرد: هر زمان که کنترل بیماری موثر واقع شود و ستاد ملی کرونا اجازه حضوری برگزار شدن دروس عملی را دهد تمامی دانشجویان می‌توانند در ترم آینده به صورت حضوری در دانشگاه‌ها حاضر شوند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۱۳°