دوپینگ قهرمان ایرانی کشتی ساحلی جهان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 29 شهريور 1400
کد خبر : ۸۰۹۸۵۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱
کمیسیون انضباطی اتحادیه کمیته‌های ملی المپیک ضمن اعلام مثبت بودن آزمایش دوپینگ پویا رحمانی در بازی‌های ساحلی جهان سال ۲۰۱۹، خواستار ضبط مدال طلای این کشتی‌گیر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

کمیسیون انضباطی اتحادیه کمیته‌های ملی المپیک ضمن اعلام اینکه آزمایش دوپینگ پویا رحمانی نماینده وزن ۹۰+ کیلوگرم کشورمان در بازی‌های ساحلی جهان سال ۲۰۱۹ در کشور قطر مثبت شده است، خواستار ضبط مدال طلای این کشتی گیر شد.

آزمایش دوپینگ پویا رحمانی نماینده کشورمان در وزن ۹۰+ رقابت‌های کشتی ساحلی بازی‌های ساحلی جهان، مثبت شد و این کشتی گیر ضمن مردود شدن از مسابقات می‌بایست مدال خود را نیز به کمیته برگزاری بازگرداند.

بر اساس تصمیم کمیسیون انضباطی اتحادیه کمیته‌های ملی المپیک (ANOC)، رحمانی طبق قوانین این اتحادیه به نقض قوانین مبارزه با دوپینگ با استفاده از ماده ممنوعه (استنازول – هیدروکسی تانازول ۴ و B-۱۶) در نمونه دریافتی بود.

طبق اعلام کمیسیون انضباطی نتایج کسب شده این کشتی گیر مردوم می‌باشد، مدال طلا کسب شده ضبط و پرونده تخلف این کشتی گیر به اتحادیه جهانی کشتی ارسال می‌گردد.

با توجه به اینکه فدراسیون کشتی بار‌ها اعلام کرده است که مصمم به مبارزه با پدیده شوم دوپینگ است در این راه نام هر کشتی گیری که دوپینگ آن به طور قطع محرز شده باشد را رسانه‌ای خواهد کرد.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۳.۹۹°    ۲۳.۹۹°