پرداخت وام‌های دانشجویی نیمسال دوم؛ بزودی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:55 - يکشنبه 22 فروردين 1400
کد خبر : ۸۰۹۸۸۶
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
رئیس صندوق رفاه: پرداخت وام‌های دانشجویی نیمسال دوم به زودی آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: برای پرداخت وام‌ها از لحاظ نقدینگی در نیمسال اول مشکلی نداشتیم و بلافاصله پرداخت وام‌های نیمسال دوم را نیز آغاز می‌کنیم.
 
ناصر مطیعی افزود: در سال تحصیلی جدید اغلب دانشجویان در کنار خانواده‌های خود هستند و آموزش به صورت مجازی اجرا شد و با توجه به شرایط سخت اقتصادی تلاش کردیم که حامی و کمک کار دانشجویان باشیم.

وی افزود: راهبرد اصلی صندوق رفاه دانشجویان پرداخت وام‌های دانشجویی است و خوشبختانه با مصوبه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان برای نیمسال اول سال تحصیلی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پنج نوع وام تحصیلی، وام شهریه، وام ودیعه مسکن، وام ویژه دکتری و وام ضروری در نظر گرفته شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: تاکنون حدود ۲۵۰ میلیارد تومان از این میزان وام با درخواست دانشگاه‌ها به امور مالی دانشگاه واریز شد و خوشبختانه برای پرداخت وام‌ها از لحاظ نقدینگی در نیمسال اول مشکلی نداشتیم و بلافاصله پرداخت وام‌های نیمسال دوم را نیز آغاز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه هیچ دانشجویی با توجه به شیوع کرونا برای دریافت وام نباید به واحد‌های دانشجویی مراجعه کند گفت: تمام درخواست‌ها در سامانه ثبت شود و کارشناسان صندوق رفاه دانشجویان آن‌ها را بررسی می‌کنند.

مطیعی گفت: آمادگی پرداخت همین میزان وام را برای نیمسال تحصیلی دوم داریم و امیدواریم مشکلی رخ ندهد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۶°