حماسه متفاوت ملت بزرگ ایران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 09 آذر 1400
کد خبر : ۸۱۰۱۴۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
چهل و دومین جشن پیروزی انقلاب متفاوت با سال‌های گذشته، اما همچنان پرشور ومردمی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
شرایط کرونایی، "بیست و دو بهمن امسال "را از حضور پرشکوه مردم در خیابان‌ها محروم کرد، اما حرکت گسترده موتوری و خودرویی گروه‌های مختلف مردم در شهر‌های سراسر کشور، تجربه‌ای بدیع و نو برای انقلاب به ارمغان آورد. درود خداوند بر ملتی که در هر وضعیتی حتی در شرایط پیچیده و دشوار کرونایی، حضورء پرمعنا و پرنشاط خود در صحنه را به عنوان نماد حمایت از انقلاب شکوهمنداسلامی و وفاداری به امام وشهیدان حفظ می‌کنند، و به جهانیان نشان می‌دهند.
 
 
پرچم سه رنگ و پرافتخار ایران، امروز، در خیابان‌های تهران هم، در دست گروه‌های نمادینء موتور سوار، و مردمی که با خودرو به خیابان‌ها امده بودند، در اهتزاز بود، تا تاریخ شهادت دهد، این ملت در ۴۲ سالگی انقلابش نیز همچنان، دلداده به "آرمان‌ها و امام آرمانها" سختی‌ها را تحمل می‌کند، اما سرافراز و پایدار، اجازه نمی‌دهند، بر لبء شیطان بزرگ و شیطان پرستان، لبخندی بنشیند. 
 
 
عطر وفاداری در جای جای ایران اسلامی پیچید

شرایط تغییر می‌کند، اما عطر وفاداری ملت به اسلام و انقلاب و ایران همچنان و همیشه، نشاط آوراست و نوید دهنده‌ی آینده‌ای بهتر.
مردم سراسر کشور، سال‌های گذشته با پای پیاده و فریاد‌هایی سرشار از شور و شعور، به خیابان‎ها می‌آمدند و امسال، سوار بر خودرو وموتور، تا هم کرونا از حضور مردمی سو استفاده نکند، و هم دشمنان، به این تصور واهی نیفتند که حمایت ملی، از انقلاب عزت آفرین ۵۷ کم رنگ شده است.
 
 
مراسم چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به صورت حرکت نمادین موتوری و خودرویی ساعت 10 با حضور قشر‌ها و صنوف مختلف مردم در سراسر کشور آغاز‌ شد.
 
امسال هم مسیر انقلاب تا آزادی شاهد برگزاری جشن هرساله برای انقلابی ماندگار بود.
 
 
 
امروز در ۴۲ سالگی انقلاب اسلامی، مسیر هر ساله برگزاری راهپیمایی جشن شکوهمند انقلاب اسلامی امسال هم شاهد برگزاری نمادین این جشن همبستگی بود.

امسال با شیوع بیماری کرونا جشن شکوهمند اسلامی بصورت نمادین با حضور موتورسواران و خودرو‌ها برگزار شد.
 


 
 
مردم با حضور در این مراسم بصورت سواره، امسال نیز با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
 
۱۰:۲۰
 
 
 
۱۰:۳۰
 

ساعت ۹:

مردم انقلابی تهران و سراسر کشور در اقدامی متفاوت از همین ساعات نخست روز با موتور و ماشین‌های شخصی در مراسم نمادین یوم الله ۲۲ بهمن حاضر شده اند. هموطنان انقلابی با شرکت در این راهپیمایی متفاوت به صورت دوستانه یا خانوادگی ثابت کردند پا به پای آرمان‌های انقلابشان در حرکتند و انقلابشان را تنها نمی‌گذارند.
 
 
 

ساعت ۹:۳۵:
امروز ۲۲ بهمن ۹۹، هوای پایتخت آفتابی و دما ۸ درجه سانتی گراد است.
موتورسوار‌های مجهز به لباس‌های گرم و ماسک به صورت انفرادی یا گروهی از خیابان‌های مختلف به سمت میدان آزادی در حرکتند.

از دوچرخه و قدیمی‌ترین مدل‌های موتور تا پیشرفته‌ترین موتور‌ها را در مراسم امسال می‌توان دید. خیابان‌ها برای حرکت موتورسوار‌ها ایمن شده اند و هیچ خودرویی جز موتور اجازه تردد در مسیر‌های منتهی به میدان آزادی را ندارد.
 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴.۵۹°    ۱۵.۷۹°