درخت تناور انقلاب همچنان ریشه دارد و نفوذ می کند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:14 - شنبه 09 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۱۴۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
روح‌الامینی نماینده مجلس و تحلیلگر: درخت تناور انقلاب همچنان که ریشه دارد و نفوذ می کند، بعد از 42 سال همچنان روبه آینده ای دارد که رشد می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

روح‌الامینی گفت: ما به دنبال آینده درخشانی هستیم که ثمره درخت انقلاب بدست آید که آن همان کمال انسانیت و یک آقایی و سروری برای ملت ایران است که در بخش های سیاسی و امنیتی به دست آمده است.

انقلاب ما فتح الفتوح امام، مردم و انقلاب اسلامی و امامین انقلاب بود که انسانهایی همچون شهید قاسم سلیمانی، حججی ، شهید همت ، شهید احمدی روشن و ... را به وجود آورد که در یک نقطه متوقف نمی شوند بلکه برای کمال، آزادگی و پیشرفت مردم  و کشور و کمک به همنوع که تمامی ندارد تلاش کرده اند.

امینی در ادامه گفت: تثبیت استقلال و آزادی  و تاسیس و تثبیت جمهوری اسلامی و حرکت در مسیر اهداف انقلاب به گونه ای بوده که حیات ممات استکبار در منطقه به خطر افتاده و ملت های منطقه همچون سوریه، یمن و عراق را بیدار کرد و دیگر تن به استکبار نمی دهند.

ما برای انقلاب هزینه های بالایی داده ایم همچنانکه ملت های دیگر نیز برای استقلال و آزادی خود هزینه کرده اند اما دستاورده ما بیشتر بوده است.

روح الامینی در بخش دیگر ارتباط با شبکه خبر گفت: از مسیر چین تا دریای مدیترانه کمربند طلایی است که از ایران، عراق و سوریه می گذرد که در صورت تامین امنیت بسیار کوتاه است و تبادل بین ملت ها بسیار ساده تر صورت میگیرد. برای فتح بازار این مناطق از بسیاری از کشورها خواستار این بازارها هستند بنابراین برای این تبادل در منطقه اطرافمان می توانیم با کمک همدیگر از این دستاوردها استفاده کنیم. 

نماینده مجلس و تحلیلگر برنامه در ادامه گفت: در سایه ثبات و امنیت است که می توانیم به اقتدار برسیم.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰°    ۱۰°