رئیس سازمان اطلاعات سپاه: دشمن را تسلیم اراده خود کرده ایم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:46 - دوشنبه 11 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۱۶۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
رئیس سازمان اطلاعات سپاه در مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمن را تسلیم اراده خود کرده ایم و باید از منطقه خارج شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب گفت: «ایام الله دهه فجر به ما آموخت اگر ملتی مومن، تحت زعامت رهبری بصیر و مقتدر حرکت کند، نصرت الهی پاداش آن خواهد بود و سنگر‌های به ظاهر فتح ناشدنی، به تسخیر در می‌آیند و فشار حداکثری دشمن با استقامت مردم شکست خواهد خورد.»
 
وی افزود: «این روز‌ها شاهدیم محدودیت‌های کرونایی، نتوانسته است تاثیری بر دلدادگی و حرارت انقلابی مردم عزیز برای گرامیداشت انقلاب اسلامی داشته باشد. مردم در فضا‌های حقیقی و مجازی به هر طریقی وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی نشان می‌دهند و ما قدردان این حضور پرشور و باشکوه هستیم».
 
 رئیس سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به نقش امداد‌های الهی و تاثیر جانفشانی‌های شهدای انقلاب در فتح خاکریز‌های دشمن تصریح کرد: مکتب مقاومت و منش شهدایی مانند سردار عزیز شهید حاج قاسم سلیمانی به ما آموخت در صحنه نبرد باید زندگی کنیم و در زندگی بجنگیم، او به ما آموخت چگونه به هدف خود مومن باشیم و دشمن را تسلیم اراده خود نماییم.
 
وی با تشریح شکست‌های راهبردی دشمن در برابر ملت ایران افزود: «نقشه‌ها و طراحی‌های دشمن برای ما آشکار است. آمریکائیان در صدد تهی سازی جمهوری اسلامی ایران از قدرت بودند، اما قدرت و اقتدار ملت بزرگ ایران بر محاسبات آن‌ها غلبه کرد. مردم و مسئولان همه متفق‌القول هستند که آمریکا غیرقابل اعتماد است. دست چدنی آمریکا علیرغم خوش خیالی بعضیها، خیلی زود نمایان شد و همه دیدند که جاده‌ی آمریکایی سازش، بن بست است».
 
 حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب، اخراج آمریکا از منطقه را یکی از راهبرد‌های قطعی جبهه مقاومت دانست و تاکید کرد: «آمریکا، رژیم صهیونیستی و اذناب آن‌ها از انتقام سخت دلبستگان جبهه مقاومت سخت به هراس افتاده اند و ما به آن‌ها می‌گوییم از این ترس بمیرید. آن‌ها در این منطقه دیگر روی خوش نخواهند دید و تا فرصت هست با پای خودشان بروند. حکام سازشکار منطقه نیز باید از سرنوشتی که در انتظار نظامیان تروریست آمریکایی است درس عبرت بگیرند و خود را بیش از این در معرض خشم انقلابی ملت‌های مسلمان قرار ندهند».
 
رئیس سازمان اطلاعات سپاه، با اشاره به اینکه جهان در حال مشاهده افول مفتضحانه آمریکا است، تصریح کرد: «اوضاع آمریکا در همه حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی تماشایی‌تر از همیشه خواهد بود و ما خودمان را برای عصر پساآمریکا و نقش آفرینی بیشتر در این دوره آماده می‌کنیم».
 
 حجت الاسلام والمسلمین حسین طائب آمادگی‌های همه جانبه دفاعی و امنیتی نیرو‌های مسلح و نهاد‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور برای مقابله با تهدیدات دشمنان را انکارناپذیر توصیف و تصریح کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی نظام، مجرب‌تر از گذشته شده اند. ما در مقابله با فتنه‌ها و فساد‌های داخلی و در برابر خباثت‌های منطقه‌ای ورزیده شده ایم. ما در یک جنگ اطلاعاتی و امنیتی چند لایه هستیم و دستگاه‌های اطلاعاتی به پشتیبانی و حمایت این مردم عزیز دلگرمند. در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، هسته‌های اطلاعات مردمی تهدید‌ها را پس زده اند و به پشتوانه همین تکیه گاه، ان شاالله سیطره اطلاعاتی خود را بر دشمن گسترش می‌دهیم و راه نفوذ آن‌ها را خواهیم بست.
 
 رئیس سازمان اطلاعات سپاه در پایان تاکید کرد: ما میداندار تهاجم علیه دشمن هستیم. دستگاه اطلاعاتی نظام در مقابله با شبکه‌ها و عناصر نفوذی، شدت عمل به خرج داده و همکاری خوبی با سرویس‌های همراه منطقه‌ای و بین المللی برای تأمین امنیت داخلی و منطقه‌ای دارد. ما برای برقراری امنیت مردم کشورمان، یک لحظه از پا ننشسته ایم و در این آوردگاه امنیتی، به وعده نصرت الهی اطمینان داریم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °