رئیس مجلس: وعده نشدنی؛ نمی دهیم+ فیلم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:13 - جمعه 08 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۲۶۳
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر به ورامین و شهر‌های اطراف آن درباره همه موضوعات تصمیم گیری نمی‌کنیم، وعده‌ای نمی‌دهیم که انجام نشود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "محمدباقر قالیباف" در جلسه نهایی پیگیری و نظارت میدانی در شهرستان‌های ورامین، پیشوا، قرچک و پاکدشت افزود: تکمیل کمربندی پاکدشت که مشکلات را هم برای ساکنان اطراف پاکدشت و هم برای مسافران شرق کشور بوجود آورده است در اولویت پیگیری می‌کنیم؛ ضمن اینکه بحث مربوط به بیمارستان پیشوا را نیز در دستورکار خود قرار می‌دهیم.
 
 وی اضافه کرد: قطار شهری از موضوعات مهم و اولویت‌های مربوط به پیشوا، ورامین و قرچک است که بخشی از کار انجام شده و بخشی باقی مانده که در اولویت قرار دادیم تا به عنوان مهمترین موضوعات حل شود.
رئیس مجلس گفت: مشکلاتی که اینجا وجود دارد هم اولویت مردم است و هم اولویت دولت که طبیعتا در اولویت مجلس هم قرار دارد و ما حل این مشکلات را پیگیری می‌کنیم.
قالیباف افزود: تولید و اشتغال در شهرک‌های صنعتی، دامداری و کشاورزی از موضوعات اولویت دار که نه تنها در پیشوا، ورامین، قرچک و پاکدشت که اولویت ملی است؛ زیرا تولید و اشتغال اولویت اصلی کشور به حساب می‌آید از این رو جلسه‌ای ویژه را درخصوص این موضوعات در تهران برگزار می‌کنیم.
وی همچنین گفت: امیدواریم با حل مشکلات موجود، در آینده‌ای نزدیک تحولات خوبی را در این منطقه شاهد باشیم؛ ما؛ وزارت خانه و استانداری در این باره پیگیر هستیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: امیدواریم در هفته‌های پیش رو که بررسی بودجه در مجلس انجام می‌شود بتوانیم توجهی ویژه به مناطق محروم و به ویژه مناطقی که امروز بازدید کردیم؛ داشته باشیم.
 
رئیس مجلس در بخش دیگری درباره تعویق خط مترو ورامین به تهران گفت: روزانه سه و نیم میلیون نفر از اطراف تهران؛ به شهر تهران رفت و آمد می‌کنند؛ ما از همان زمان به دنبال حمل و نقل ریلی بودیم چرا که هم امن‌تر و هم مقرون به صرفه است و موجب کاهش تصادفات و معضلات می‌شود.
 
او افزود: پیش بینی شده بود دو خط اکسپرس که شرق و غرب تهران را خارج از مترو تهران به هم وصل کند که از پردیس تا هشتگرد امتداد داشته باشد؛ اما به خاطر برخی اتفاقات و تغییرات این پروژه ۱۰ سال عقب افتاد.
رئیس مجلس افزود: ایستگاه مترویی که در این مکان ساخته شده بود بعد از فندانسیون رها شده است و یکسری تصمیمات ما را از کار اصلی و جدی خود باز می‌دارد.
قالیباف گفت: ما متوجه همه مشکلات هستیم و تلاش می‌کنیم نظام مسائل دو حوزه انتخابیه این چند شهرستان را در نظر داشته باشیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۸°