برگزاری آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 29 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۰۳۲۱
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت گفت: برای جذب ۳۸ هزار ۹۰۰ نفر در پست سازمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ۲۲۰ هزار نفر در این آزمون به رقابت می پردازند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 
دکتر تقوی نژاد گفت: آزمون استخدامی دانشگاه­های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی کشور امروز (جمعه) همزمان در ۱۹۵ شهرستان برگزار شد. از هر ۵ نفر ۱ نفر در وزارت بهداشت جذب می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه ریزی وزیر بهداشت گفت: آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی - درمانی ۲۱۹ هزار و ۹۰۸ داوطلب دارد و ظرفیت پذیرش این آزمون ۳۸ هزار و ۹۵۳ نفر است.

او گفت: کارکنان قرارداد کار معین، کارگری، شرکتی و متعهدانی که درامتداد وظایف و ماموریت‌های خود به صورت مستقیم در مقابله با ویروس کرونا و درمان بیماری کرونا (کووید ۱۹) از تاریخ اول اسفند ۹۸ در مراکز درمانی و بهداشتی زیرمجموعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انستیتو پاستور و فوریت‌های پزشکی خدمت کرده اندبه ازای هر ماه سابقه خدمت، حداقل ۲ و حداکثر ۲۰ درصد نمره کل آزمون، به نمره اولیه این گونه از افراد اضافه خواهد شد.

نتایج اولیه این آزمون اواخر اسفند در پایگاه اینترنتی www.sanjesh.org اعلام می‌شود. پذیرفته شدگان از اردیبهشت سال آینده مشغول به کار خواهند شد.  
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸.۷۹°    ۲۲.۹۹°