شرایط سخت کشتی گیران در ایام کرونایی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
20:52 - سه‌شنبه 12 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۳۳۵
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲
رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه اردوها و لیگ در شرایط سختی برگزار می شود، گفت: با وجود شریط سخت کرونایی اردوها تشکیل شده و مصصم هستیم در مسابقات با قدرت حضور داشته باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
"علیرضا دبیر" در گفتگو با نبض ورزش از حضور ۸۵ نفری اعضای تیم ملی آزاد و فرنگی در اردوی قرنطینه گفت و افزود: بعلت شرایط خاص کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حضور اعضای تیم ملی و کادر همراه در قرنطینه بسیار سخت و پر هزینه است.

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به سابقه زندگی قهرمانی خود گفت: زندگی قهرمانی مملو از ریاضت است، هرکس از نظر روحی و بدنی قویتر باشد ماندگار‌تر است. کسی می‌تواند موفق و صاحب مدال شود که در این فرصت حدود هشت ماهه باقیمانده تا المپیک تاب و تحمل بیشتری داشته باشد.

دبیر با اشاره به برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی گفت: آنچه که در حال حاضر مهم است حضور در مسابقات المپیک است. بر اساس المپیک اردو‌ها تشکیل و مسابقات برگزار می‌شود.

او با بیان سه وزنی که در کشتی آزاد و فرنگی سهمیه گرفته اند، افزود: انتخاب وزن‌های مختلف بر اساس داشتن سهمیه متفاوت است.
رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه تمام باشگاههای کشتی در کشور بسته است و این موضوع در آمادگی جسمانی کشتی گیران تاثیر گذار است، گفت: بار چند ماهه تعطیلی باشگاهها را لیگ کشتی کشید. در تمرینات لیگ و مسابقات انتخابی بدن کشتی گیران آماده تر شد.
پیش کسوت کشتی آزاد با بیان اینکه مسابقات انتخابی برای تمام اوزان برگزار می شود، گفت: کشتی گیران بر اساس توانایی و نتایج مطلوب در یکسال گذشته در مسابقات انتخابی شرکت می کنند.
او با بیان مسابقان بین المللی پیش رو گفت: مسابقات جام تختی در اردیبهشت ماه آینده برگزار می شود.
 
دبیر ضمن تشکر از آقایان "بنا" و "محمدی"سرمربیان تیم فرنگی و ملی آزاد گفت: درصددیم که مسابقات انتخابی اجرا شود.
او با تاکید بر اینکه عدالت در مسابقات انتخابی تیم ملی باید اجرا شود، گفت: مدیر تیم های ملی باید کسی باشد که تعامل گر باشد. آقای کاوه بهترین گزینه ای است که پا به پای کشتی گیران در اردوها حضور دارد و کمک حال فدراسیون و کادر مربیگری است.
او گفت: رابطه "محمد بنا" با "حمید سوریان" رابطه پدر و پسری است.
رئیس فدراسیون کشتی گفت: کشتی گیران مدال دار و صاحب رتبه نباید از کشتی فاصله بگیرند و خود را برای مدیریت ورزش کشور در آینده آماده کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۵°