رشد ۸۲ درصدی درآمد مجریان طرح‌های اشتغال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:35 - جمعه 08 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۳۶۹
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به کسب درآمد ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی مجریان طرح‌های اشتغال تحت نظارت کمیته امداد در سال جاری، گفت: این رقم درمقایسه با سال گذشته ۸۲ درصد رشد داشته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
عبدالملکی با تاکید بر اینکه کمیته امداد امسال ۹ هزار میلیارد تومان کمک معیشت به خانوار‌های تحت حمایت پرداخت کرده است، افزود: درآمد طرح‌های اشتغال مددجویان کمیته امداد بیش از ۲ برابر کمک معیشت پرداختی به تمامی خانوار‌های تحت حمایت کشور بوده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه این نهاد در چند سال اخیر توانمندسازی و ایجاد مشاغل پایدار برای خانواده‌های مددجو را در دستور کار خود قرار داده است، تاکید کرد: درآمد پایدار مددجویان از طرح‌های اشتغال نشان‌دهنده تحقق اهداف کمیته امداد در توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت است.

عبدالملکی در ادامه با بیان اینکه کمیته امداد از ۲ سال پیش برای ارائه خدمات بیشتر و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار، همکاری خود را با هزار جهادگر کارآفرین آغاز کرده است، ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۹۱ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت در کشور با همکاری این جهادگران، راهبران شغلی، کاریابی و مشاوره شغلی ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد عنوان کرد: امیدواریم تا پایان سال جاری تعداد فرصت‌های شغلی مددجویی در کشور به ۲۱۰ هزار شغل افزایش یابد و سال آینده نیز ۳۰۰ هزار فرصت شغلی جدید برای نیازمندان مستعد و جویای کار ایجاد کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۸°