دیدار رئیس رسانه ملی با مراجع عظام در قم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:16 - يکشنبه 10 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۴۵۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
رئیس رسانه ملی برای دیدار با مراجع عظام و علمای قم به شهر مقدس قم سفر کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آیت الله حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین قم در دیدار رئیس رسانه ملی گفت: صدا و سیما در شرایط دشوار کنونی ناشی از شیوع کرونا و شرایط معیشتی، در خط مقدم ایجاد آرامش و فضای مناسب برای افکار عمومی قرار دارد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: در شرایطی که جامعه با دشواری‌های ناشی از کرونا و همچنین مسائل معیشتی مواجه است رسانه ملی نقش کلیدی را در ایجاد آرامش و امیدواری به آینده ایفا کرده است و به مردم کمک می‌کند تا با صبوری این شرایط را سپری کنند.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: رسانه ملی به مثابه دانشگاه عمومی نقش بسزایی در توسعه فرهنگی و تحولات جامعه ایفا کرده است. به عنوان نمونه در شرایط کرونا شاهد بسیج همه بخش‌های این سازمان در ارائه آموزش‌ها به جامعه و در همین حال، به دوش کشیدن بار سنگین آموزش دانش‌آموزان هستیم.

وی همچنین با قدردانی از عملکرد رسانه ملی در ایام کرونا و گرامیداشت یاد بیش از ۴۰ تن از همکاران صدا و سیما که بر اثر ابتلا به کرونا شهید راه خدمت شده اند، تصریح کرد: بیش از سه هزار نفر از کارکنان رسانه ملی به این ویروس منحوس مبتلا شده‌اند که نشان میدهد رسانه ملی برای کار در میدان است.

در ادامه این دیدار، آیت الله حسینی بوشهری ملاحظاتی را در خصوص تولید فیلم و سریال در رسانه ملی، چهره سازی، توجه هرچه بیشتر به مسائل دینی و شرعی در تراز انقلاب، پخش سخنرانی‌ها و مداحی‌های دقیق و صحیح از آنتن، ارزیابی مستمر از عملکرد رسانه ملی، مطالبه گری در قامت نماینده مردم و نقش آفرینی برای ایجاد اتحاد در قوای سه گانه مطرح کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°