۱۵ مدال برای کاروان پارادوومیدانی ایران در امارات
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:56 - چهارشنبه 25 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۰۴۶۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
۱۵ مدال رنگارنگ حاصل تلاش پارادوومیدانی کاران ایران در رقابت‌های جایزه بزرگ ۲۰۲۱ فزاع در امارات است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در پایان رقابت‌های پرتاب نیزه و وزنه در بخش جانبازان و معلولین ورزشکاران کشورمان موفق به کسب ۶ مدال شدند: دو طلا و یک نقره (حامد امیری)؛ سه نقره (سعید افروز، علی اصغر جوانمردی و علیرضا صادقیان)

تیم ملی جانبازان و معلولین کشورمان با هشت ورزشکار متشکل از رشید مسجدی، حامد امیری، محمد فتحی گنجی، علیرضا صادقیان، علی اصغر جوانمردی، سعید افروز، اکبر احمدی و محمدرضا احمدی و با هدایت بهمن رضایی سرمربی تیم ملی در این مسابقات حضور داشت و امروز به کشور باز می‌گردند.

تیم ملی نابینایان و کم بینایان کشورمان نیز در این رقابت‌ها حضور داشت که نتایج کسب شده به این شرح است: مهدی اولاد ۲ طلا؛ مهدی مرادی ۱ طلا؛ بهزاد عزیزی ۱ طلا؛ سامان پاکباز ۱ نقره؛ هاجر صفر زاده ۱ نقره؛ وحید نجیمی ۲ برنز؛ مسعود حیدری ۱ برنز؛ مهدی اولاد، مهدی مرادی، سامان پاکباز، مسعود حیدری، وحید علی نجیمی، بهزاد عزیزی هاجر صفرزاده ترکیب تیم اعزامی دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان ایران در این مسابقات را تشکیل می‌دادند و ابراهیم مومنی و مهدی رحیمی به عنوان مربی به امارات اعزام شدند.

در این تیم وحید علی نجیمی و هاجر صفرزاده در ماده دو رقابت کردند و سایر ورزشکاران در مواد پرتابی به رقابت با حریفان خود پرداختند.

با تصمیم برگزارکنندگان در این دوره از مسابقات برای حفظ سلامتی ورزشکاران و نیز شرایط خاص بیماری کرونا، توزیع مدال نفرات برتر به صورت مجازی صورت گرفت و مدال‌ها به سرپرستان تیم‌ها در هتل تحویل داده شد.

همچنین سهمیه‌های کسب شده توسط ورزشکاران برای پارالمپیک توکیو، در پایان مسابقات به کمیته ملی پارالمپیک هر کشوری اعلام می‌شود.

مسابقات دوومیدانی جایزه بزرگ فزاع ۲۰۲۱ با حضور ۶۰۲ ورزشکار از ۵۲ کشور به مدت چهار روز در امارات برگزار شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۴°    ۲۶°