کلیات لایحه بودجه ابتدا در صحن بررسی می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:40 - جمعه 03 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۰۵۰۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: کلیات لایحه ۱۴۰۰ بعد از وصول، در صحن بررسی و در صورت تصویب برای رسیدگی به جزئیات و موارد اصلاحی دولت، به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از خانه ملت، محمدحسین فرهنگی با اشاره به نشست هیات رئیسه مجلس، افزود: در صورت تصویب کلیات لایحه بودجه ۱۴۰۰ در صحن و بررسی جزئیات آن در کمیسیون تلفیق، لایحه در صحن مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
وی اضافه کرد: در صورتی که تغییرات لایحه بودجه محدود باشد، کمیسیون تلفیق نیز زمان کمتری را صرف بررسی اصلاحات دولت خواهد کرد البته با توجه به اینکه بررسی کلیات لایحه در کمیسیون تلفیق منتفی می‌شود لذا زودتر از سقفی که در قانون پیش بینی شده امکان ارائه لایحه از کمیسیون تلفیق بودجه به صحن وجود دارد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس اخبار واصله لایحه بودجه ۱۴۰۰ امروز در جلسه هیات وزیران بررسی می‌شود.
فرهنگی گفت: طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده که اختلاف نظر درباره اجرای آزمایشی آن وجود داشت، در این جلسه مورد بحث قرار گرفت لذا مقرر شد مطابق آئین نامه داخلی مجلس مورد رسیدگی قرار گیرد.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره طرح شفافیت آرای نمایندگان نیز گفت: این طرح در نشست این هفته مجلس بررسی خواهد شد و در صورت تصویب کلیات، ارجاع تمام یا برخی مواد به کمیسیون می‌تواند انجام شود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۱°