نوآوران/ رویداد معدن
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:51 - جمعه 03 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۰۵۳۸
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶
در پانزدهمین رویداد دوشنبه های استارتاپی، شش استارتاپ ایده های خود را در حوزه معدن با سرمایه گذارها به صورت حضوری و اینترنتی مطرح کرده و از مدل کسب و کار ایده خود دفاع کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
در رویداد دوشنبه های استارتاپی، فعالان استارتاپ ها و سرمایه گذارها همدیگر را به صورت حضوری و اینترنتی ملاقات می کنند تا اولین گام سرمایه گذاری روی ایده های ارزشمند برداشته شود.
 
دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مهندسی معدن با بکارگیری خلاقیت و ارائه ایده‌های ناب می توانند کارهای بزرگی را شر وع کنند که در ابتدا سرمایه زیادی را نیاز نداشته باشد اما در ادامه مسیر لازم است سرمایه گذاران خطرپذیر با حضور خود و سرمایه گذاری مسیر ایده به محصول تجاری را هموار کنند.
 
در سال‌های اخیر صندوق نوآوری و شکوفایی با بهره گیری از الگو‌های تجربه شده در دنیا همچنین تجربیات موفق درطی سال‌های قبل ظرفیت خوبی را ایجاد کرده که ارکان و اجزای مختلف زیست بوم نوآوری اعم از شرکت استارتاپی، هسته‌های فناور، افراد نوآور، پژوهشگران، شتاب دهنده ها، پارکها، مراکز رشد و همه اجزای زیست بوم نواوری فعال در کشور بتوانند در قالب ساختار مدون و منسجم با هم در ارتباط باشند.
 
 
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۱°