صادرات هزار و ۱۵۰ تن رب گوجه فرنگی به کشور روسیه
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
02:06 - جمعه 08 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۵۷۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
سرپرست دفتر بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی: قرارداد فروش و صادرات یک هزار و ۱۵۰ تن رب گوجه فرنگی به کشور روسیه نهایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از از سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، «رامین گیلانشاهی» به قرارداد فروش و صادرات یک هزار و ۱۵۰ تن رب گوجه فرنگی اشاره کرد و اظهار داشت: در راستای توسعه تجارت بین المللی و صادرات محصولات کشاورزی در تشکل‌های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران مذاکرات و پیگیری‌هایی با شرکت‌های فعال در بازار روسیه به عمل آمده و همچنین مقرر است جلسات هماهنگی برای توسعه تجارت و بازرگانی از طریق شرکت‌های ذکر شده و تشکل‌های تحت پوشش شبکه تعاونی روستایی تشکیل و پس از معرفی محصولات کیفی قابل عرضه نسبت به تجارت و صادرات آن اقدام شود.

گیلانشاهی اظهار داشت: همچنین در این راستا؛ مذاکرات برای ورود مستقیم و گسترده تشکل‌ها در بازار سایر کشور‌های هدف در دست اقدام است.

سال گذشته معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: کشور روسیه به عنوان یک ظرفیت بزرگ برای صادرات محصول گوجه فرنگی صادراتی است و به توجه و تمرکز بیشتری نیاز دارد.

وی افزود: ایجاد پایانه صادرات هوایی در زمان افزایش محصول ضروری است و در این راستا اختصاص پرواز چارتری برای صادرات گوجه فرنگی به کشور‌های روسیه و قطر می‎تواند راهکار خوبی باشد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۸°