تجلیل از فرماندهان شهید مقاومت در لبنان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:18 - يکشنبه 17 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۵۸۱
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
مراسمی به مناسبت هفته فرماندهان شهید مقاومت در بیروت و منطقه بقاع لبنان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از تلویزیون المنار؛ حزب قومی اجتماعی سوریه مراسمی به مناسبت هفته فرماندهان شهید در حومه جنوبی بیروت برگزار کرد.

فراس الشوفی مسئول اطلاع رسانی این حزب طی سخنانی در این مراسم از شهدا و فداکاری‌های آنان تمجید کرد و شهید عماد مغنیه را ملک الموت ظالمان وستمگران دانست.
 
حزب الله از حزب قومی اجتماعی سوریه به سبب برگزاری این مراسم قدردانی و تاکید کرد مقاومت همچنان با کسانی که به این رویکرد ایمان دارند ادامه خواهد یافت.

حسین فضل الله مسئول حزب الله در منطقه بیروت گفت: تحت هرگونه فشار و هرگونه اتهام به تروریسم و تحریم، مقاومت را رها نخواهیم کرد. کسانی که مقاومت را عامل ویرانی کشور می‌دانند می‌خواهند بر فساد مالی، سیاسی خود و هدر دادن اموال در سال‌های گذشته سرپوش بگذارند.

در این مراسم تاج گلی از طرف حزب قومی اجتماعی سوریه روی مزار حاج عماد مغنیه از فرماندهان شهید حزب الله قرار داده شد.

برگزاری مراسم فرماندهان شهید در بقاع لبنان
مراسم فرماندهان شهید با حضور نمایندگان حزب الله در مناطق مختلف بقاع لبنان برگزار شد. در این مراسم بر پایداری و ایستادگی مقاومت در مقابله با چالش‌ها تاکید شد.

شماری از نیرو‌های مقاومت در این مراسم سوگند خوردند تا راه مقاومت را ادامه دهند. در این مراسم همچنین از دیوارنگار فرماندهان شهید رونمایی شد.

حسین الحاج حسن از نمایندگان حزب الله و رئیس تجمع بعلبک الهرمل در این مراسم گفت: ما به راه خود ادامه می‌دهیم و از نقد و دیدگاه‌های دیگران استقبال می‌کنیم مشروط به این که دیدگاه باشد نه ناسزاگویی.
 
مراسم دیگری نیز در منطقه زحله با حضور انور جمعه عضو فراکسیون پارلمانی حزب الله لبنان برگزار شد. نیرو‌های مقاومت در این مراسم سوگند وفاداری به خون شهدا ادا کردند و علاوه بر این از دیوارنگار شهدا رونمایی شد.

انور جمعه گفت: مسئولان سیاسی، اقتصادی و مالی لبنان باید این واقعیت‌ها را احساس کنند و همان کار‌هایی را بکنند که جوانان و شهدای ما کردند.

همزمان با مراسم گرامیداشت یاد فرماندهان شهید، پارک بقیه الله در دورس در بعلبک با حضور ابراهیم الموسوی عضو فراکسیون پارلمانی حزب الله لبنان افتتاح شد. مساحت این پارک به حدود پنجاه هزار متر مربع می‌رسد و با مشارکت حزب الله و موسسه جهاد سازندگی احداث شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۴°    ۱۷°