لزوم مراجعه اتباع خارجی به بانک ها برای اخذ کد شهاب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:28 - دوشنبه 11 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۶۰۴
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: اتباع خارجی دارای حساب‌های بانکی برای اخذ کد شهاب در مهلت تعیین شده از سوی بانک مرکزی به شعب بانک‌ها مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "مهدی محمودی" پیرو فرصت اعلام شده از سوی بانک مرکزی برای  اخذ کد شهاب برای اتباع خارجی اعلام کرد: مسدود شدن کارت‌های بانکی نه تنها کلیه صاحبان حساب‌های بانکی اتباع خارجی بلکه اتباع ایرانی را نیز شامل می‌شود.
 
مدیر کل و دبیر کمیسیون ساماندهی مهاجرین و اتباع خارجی وزارت کشور افزود: حسب درخواست‌های مطرح شده و پیگیری‌های به عمل آمده با بانک مرکزی و متولیان آن، برای آن‌دسته از مشتریانی که پیش‌تر موفق به ارائه مدارک هویتی نشده‌اند، فرصتی به صورت محدود برای کلیه دارندگان حساب‌های بانکی تمدید شده است.
 
دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی تاکید کرد: این مهلت زمانی، تمدید نخواهد شد، بنابراین برای جلوگیری از مسدود شدن کارت‌های بانکی، کلیه اتباع افغانستانی دارنده حساب بانکی فاقد کد شهاب نیز می‌توانند تا تاریخ اعلامی از سوی بانک مرکزی با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی، هرچه سریع‌تر برای تکمیل یا تصحیح اطلاعات حساب خود و اخذ کد شهاب به بانک‌های عامل مراجعه نمایند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱°    ۱۲°