فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی اسفند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 29 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۰۶۳۳
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای تمامی مشمولان دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی اسفند ۱۳۹۹ را به خدمت سربازی فراخواند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای تمامی مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیردیپلم را که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی اسفند ۱۳۹۹ هستند به خدمت سربازی فراخواند.

در این اطلاعیه آمده است: همه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ۹۹ دریافت کرده‌اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات آن اقدام کنند.

همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم می‌بایست روز شنبه دوم اسفند ۹۹ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده است، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. 

مشمولان می‌بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تأهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا و... را به همراه خود داشته باشند. br/ برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان‌ها و مراکز آموزش نیرو‌های مسلح مورد معاینه قرار می‌گیرند.

حضور نیافتن بموقع در زمان و محل‌های تعیین‌شده، غیبت محسوب می‌شود و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸.۷۹°    ۲۱.۹۹°