یک فروند جنگنده میراژ بازآماد شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
22:51 - جمعه 08 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۸۴۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۹
یک فروند هواپیمای میراژ با تلاش کارشناسان و متخصصان جوان پایگاه شهید حبیبی زهام مشهد بازآماد (اورهال) شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی ارتش، به همت متخصصان و کارشناسان جوان، زبده و متعهد پایگاه شهید حبیبی زهام مشهد، یک فروند جنگنده میراژ بازآماد شد و به ناوگان هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بازگشت.
 
یک فروند جنگنده میراژ بازآماد شد
 
 امیر سرتیپ دوم حمید مصطفوی فرمانده پایگاه هوایی شهید حبیبی با اعلام این خبر گفت: این هواپیما یکی از پیشرفته ترین هواپیما‌های حال حاضر نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که از لحاظ فناوری در نسل چهارم قرار گرفته و رادار این پرنده دارای قابلیت‌های فراوانی نظیر رهگیری و شناسایی اهداف زمینی، هوایی و همچنین شناسایی اهداف دریایی است.
 فرمانده پایگاه هوایی شهید حبیبی مشهد افزود: این هواپیما با صرف حدود ۲۰ هزار نفر - ساعت کار مفید و پس از انجام فرایند پیچیده فنی بازآماد شده و در رده عملیاتی نیروی هوایی ارتش قرار گرفته است.
 وی افزود: همه سامانه‌های اویونیک، پیشرانه و ... این هواپیما به دست توانای کارکنان سختکوش و متعهد بخش بازآماد (اورهال) پایگاه شهید حبیبی زهام، تعمیر و بصورت صددرصد عملیاتی شده است.
 فرمانده پایگاه شهید حبیبی زهام اضافه کرد: کارکنان جوان، متخصص و میهن دوست این پایگاه، با تجاربی که از پیشکسوتان خود اندوخته‍ اند، موفق به این جهش عظیم فنی شده و در واقع این اولین هواپیمایی است که در این کلاس بدون حضور پیشکسوتان، بازآماد آن انجام شده است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱°    ۸°