خبر خوش برای مستمری بگیران بهزیستی سی سخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
16:43 - دوشنبه 11 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۰۹۴۶
تاریخ انتشار : شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷
رئیس دبیرخانه ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور: در اسرع وقت 2 ماه از مستمری آسیب دیدگان جامعه هدف این سازمان در منطقه‌زلزله‌زده به حسابشان واریز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

به نقل از ایسنا، محمدرضا کاظم‌زاده، رئیس دبیرخانه ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشورگفت: به دستور ریاست سازمان بهزیستی بنا داریم که در اسرع وقت به حساب آسیب دیدگان جامعه هدف سازمان در منطقه‌زلزله‌زده، مبلغی به میزان مستمری دو ماهه‌شان را طی چند روز آینده به حساب‌شان واریز کنیم. به طور مثال اگر مددجویی ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان مستمری دریافت می‌کند، سازمان یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به حساب آن‌ها واریز می‌کند.

وی ادامه داد: به مددجویان آسیب‌دیده مستمری دو ماهه‌شان پرداخت می‌شود و طبق گزارش مدیر کل بهزیستی استان بیش از ۹۷ درصد از این خانواده‌ها مشمول این مستمری می‌شوند.

بنابر اعلام کاظم‌زاده حدود ۳۰۰ خانواده در شهرستان سی‌سخت تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند.

وی ادامه داد: همچنین با دستور ریاست سازمان قصد داریم مبلغی را نیز به بهزیستی استان، در صورت نیاز برای کمک به سایر مددجویان استان، واریز کنیم.

رئیس دبیرخانه ستاد مدیریت بحران سازمان بهزیستی کشور در ادامه با بیان اینکه منزل مسکونی یک خانواده دارای ۲عضو معلول تخریب شده است، گفت: اقدام لازم جهت اسکان فوری‌شان صورت گرفته و یک دستگاه کانکس مناسب تامین شده است که در حیاط منزل‍شان مستقر شدند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۴°