واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی یک ضرورت است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 31 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۱۰۱۲
تاریخ انتشار : شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
رئیس قوه قضائیه در سفر استانی به کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئله واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی یک ضرورت است زیرا با این کار، هم بخش خصوصی توانمند میشود و هم قدرت تولید افزایش مییابد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
   حجت الاسلام والمسلمین "سید ابراهیم رئیسی" در جمع كاركنان دستگاه قضائی استان افزود: اصل خصوصی سازی مورد تأیید و تاکید است و حمایت از تولید وظیفه مهم دستگاه قضائی و دولت و مجلس است که سبب استقلال اقتصادی و بی نیاز شدن از بیگانگان و افزایش اشتغال و کاهش آسیب‌های اجتماعی و داشتن دستی پر برای مقابله با دشمنان میشود.
رئیس قوه قضائیه افزود: هر چه تولید در کشور افزایش یابد، قدرت کشور نیز افزایش خواهد یافت.
رئیس قوه قضائیه همچنین گفت: احقاق حق و تسریع در رسیدگی به مشکلات و پرونده‌های مردماز مهمترین وظایف قوه قضائیه است.
 
او افزود: باید مسائل مردم را با دقت و سرعت و حساسیت انجام داد و با مردم مدارا کرد و مدارا کردن تنها رفتار خوب داشتن نیست بلکه مهمترین مسئله این است که سخن آن‌ها را شنید و با آن‌ها با کرامت برخورد کرد.
 
وی با بیان اینکه مردم استان مردم بسیار خوبی هستند، گفت: باید رسیدگی به مشکلات مردم در اولویت قرار گیرد و کارشان را به موقع و دقیق و سریع انجام داد و آن‌ها را به حقشان رساند. 
 
حجت الاسلام والمسلمین تصریح کرد: حفظ حقوق عامه بسیار مهم است و ما در این استان منابع طبیعی بسیار و ذخایر بسیار داریم و دادگستری هم باید حافظ حقوق عامه باشد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °