آمادگی پلیس برای پایان سال
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
13:57 - پنجشنبه 14 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۱۰۳۸
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به این که اقدامات پلیس بایستی مبتنی بر برنامه ریزی و ابتکار عمل باشد، بر آمادگی پلیس برای اجرای ماموریت‌های پایانی سال تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار "حسین اشتری" در جمع معاونان ستادی و رؤسای پلیس‌های تخصصی با اشاره به آمادگی نیروی انتظامی برای اجرای ماموریت‌های پایانی سال تاکید کرد: با اشراف کامل اطلاعاتی، اقدامات پیشگیرانه و پیش دستانه و توسل بر رویکرد مقتدرانه توأم با هوشمندی باید ماموریت‌ها را دنبال کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: تدابیر حکیمانه و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملاک عمل و چراغ راه همه ماست و با پیروی از بیان‌های معظم له می‌توانیم به دستاورد‌های مطلوبی برسیم؛ خداوند را به پاس وجود رهبری چنین فرزانه و حکیم شاکریم.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور تاکید کرد: هر زمان که با تمام توان و قوا از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلابی و دینی خود دفاع کردیم، برنده میدان‌ها بودیم؛ بنابراین شایسته است که همچنان موضع گیری ما در مقابل دشمنان و بدخواهان این نظام، ایستادن پای ارزش‌ها و آرمان‌های اعتقادی و انقلابی مان باشد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که اقدامات پلیس بایستی مبتنی بر برنامه ریزی و ابتکار عمل باشد، بر لزوم اتخاذ سازوکار‌هایی در راستای صیانت از سلامت جسمی و روحی کارکنان تاکید کرد و افزود: همزمان با شیوع ویروس منحوس کرونا، نه تنها وظایف و ماموریت هایمان را با قوت، قدرت و بدون تعطیلی انجام دادیم بلکه دوشادوش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر نهاد‌های متولی تلاش کردیم که زنجیره شیوع بیماری کرونا قطع شود.

وی با اشاره به نقش اثربخش نیروی انتظامی در کاهش شیوع ویروس کرونا در کشور ادامه داد: اجرای بخش اعظمی از مصوبه‌های ستاد ملی مقابله با کرونا را عهده دار شدیم با این اعتقاد که اجرای این مصوبه‌ها اعم از اعمال محدودیت‌های ترددی را توأم با تدبیر و برنامه عملیاتی کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی در بخش پایانی سخنان خود با قدرشناسی از آحاد فرماندهان و سبزپوشان نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا مرکز خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در مسیر رشد و پیشرفت است و موفقیت‌های روزافزون محصول تلاش آحاد فرماندهان، کارکنان و حمایت خانواده هایشان هستیم.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۵°    ۱۷°