تاکید آیت الله نوری همدانی بر افزایش توان دفاعی کشور
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:32 - شنبه 16 اسفند 1399
کد خبر : ۸۱۱۰۷۷
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۴
آیت الله نوری همدانی در دیدار رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح بر تقویت و افزایش توان دفاعی کشور تاکید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آیت الله نوری همدانی در دیدار رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به تفاوت میان نیرو‌های مسلح ایران اسلامی با سایر ارتش‌های جهان گفت: نیرو‌های نظامی بیگانه به رشد تجهیزات و نیروی انسانی در ابعاد مادی اهمیت می‌دهند و این درحالی است که نیرو‌های مسلح کشورمان رشد و پیشرفت در تبعات مادی و معنوی را با هم دارند.

وی تلاش برای افزایش توان دفاعی کشورمان را مورد توجه قرار داد و افزود: داشتن سلاح‌های نظامی پیشرفته باعث ناراحتی دشمنان و موهبتی برای حفظ انقلاب اسلامی است و کشورمان نیازمند رشد و قدرت اقتصادی و نظامی برای افزایش اقتدار ایران اسلامی است.

ایت الله نوری جایگاه و نقش مردم در انقلاب اسلامی را برجسته عنوان کرد و گفت: قدرت انقلاب برگرفته از مردم کوخ نشین و مستضعف است و مسئولان امروز وظیفه دارند تا مشکلات معیشتی و اقتصادی این مردم را رفع کنند.

رییس ستاد کل نیرو‌های مسلح نیز در این دیدار با اشاره به برکات طرح شهید سلیمانی در کشور گفت: امروز بسیجیان در قالب این طرح به ۸۰ درصد از درب منازل ایرانیان مراجعه کرده اند و نقش موثری در مدیریت و کنترل شیوع ویروس کرونا داشته اند.

سردار باقری در همین زمینه گفت: در صورتی که طرح سلیمانی اجرا نمی‌شد پیش بینی می‌شد که فوتی‌ها به بیش از ۱۰ هزار نفر برسد و این درحالی است که امروز به کمتر از ۸۰ فوتی در روز رسیده ایم.

ریس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به برگزاری ۱۰ رزمایش موشکی، دریایی، هوایی و پدافند هوایی گفت: دشمن در ۲ ماه اخیر با تحرکاتی سعی داشت که در ماه‌های پایانی از نظر هوایی شیطنت‌ها را داشت که مجبور به ترک منطقه شد.

سردار باقری با اشاره به توطئه‌ها و نقشه‌های دشمن برای فشار حداکثری گفت: امروز به دوره جدیدی وارد شده ایم و دشمن سعی دارد با کمترین دستاورد وارد برجام شود که این نشانه اقتدار ایران اسلامی است.
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح همچنین امروز با آبت الله جوادی آملی دیدار و گفتگو کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۳°    ۱۵°