بررسی مشکلات بیمه ای رانندگان جدید
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 30 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۱۲۳۷
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در صورت تصویب اعتبار لازم در لایحه بودجه 1400، رانندگان جدید از ابتدای سال آینده تحت پوشش بیمه‌ قرار می‌گیرند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "محمدی" با اشاره به بررسی مشکلات بیمه‌ای رانندگان جدید گفت: از ابتدای اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها رانندگان مشمول تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.

مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی افزود: در ابتدا مقرر شده بود که در بودجه سنواتی اعتبار مربوط به 50درصد حق بیمه سهم دولت در قوانین بودجه پیش‌بینی شود اما در طول سال‌های 93 تا 97 اعتباری پیش‌بینی نشد و علی‌رغم اینکه اعتباری پیش‌بینی نشده بود بیش از 950 هزار راننده در طی این سال‌ها تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.

او گفت: امسال بیش از 920 راننده اعم از رانندگان درون و برون شهری با پرداخت 13.5 درصد حق بیمه که 13.5 درصد مابقی سهم دولت است، تحت پوشش بیمه قرار گرفته‌اند.

مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه امسال هم در بودجه سال99 اعتبار لازم به طور کامل پیش‎بینی نشده است، گفت: امیدواریم با رایزنی‌های صورت گرفته با وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور و سازمان برنامه و بودجه اعتبار لازم در تبصره 14 لایحه بودجه 1400 پیش‌بینی شود و درصورت تصویب، رانندگان جدید از ابتدای سال 1400 تحت پوشش بیمه‌ قرار می‌گیرند.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °