ربیعی: نهاد‌های اجتماعی، میانجی نیاز امروز جامعه است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 22 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۱۳۰۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰
سخنگوی دولت در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ ساز کشور گفت: آموزش و پرورش و مدرسه مهد تربیت و امیدوارم خیر جمعی را در مدرسه تجربه و مدرسه نهادی برای این موضوع شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
ربیعی در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه‌ ساز کشور با هدف تکریم از هزار خیر مدرسه‌ساز بابیان اینکه دوره‌هایی در تاریخ هر کشور تا سال‌های سال روی سال‌های دیگر زندگی سایه می‌اندازند، اظهار کرد: سال‌های اخیر سال‌هایی است که نسل‌های متفاوتی را شاهد بودیم. در این دوره تاریخی بیش از هر دوره دیگر نیاز به باهم بودن داریم.
 
وی افزود: شاید این دوره آزمونی برای یک نسلی باشد که جامعه‌ای مطلوب را برای همه بسازند. من معتقدم ما نیازمند میانجی‌های اجتماعی داریم که سایه‌سار دیگران شوند.
 
ربیعی با اشاره به اینکه امروزه به انسان‌هایی نیاز داریم که برای دیگران درس‌آموزی کنند، گفت: نهاد‌های اجتماعی و میانجی نیاز امروز جامعه هستند، در سال ۹۲ حدود ۴ هزار و ۳۰۰ مجمع خیریه داشتیم که امروزه این تعداد به ۹ هزار و ۸۰۰ سمن رسیده که ۶ هزار و ۸۰۰ سمن را وزارت کشور مجوز داده است.
 
سخنگوی دولت خبر داد: امروزه ۲۲ هزار تشکل داریم که هر یک، یک کشانه مهربانی در جامعه‌اند. آموزش و پرورش و مدرسه مهد تربیت هستند امیدوارم خیر جمعی را در مدرسه تجربه کنیم و مدرسه نهادی برای این موضوع شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °