دریادار فدوی: انقلاب اسلامی با قدرت و بالنده به پیش می‌رود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 04 مرداد 1400
کد خبر : ۸۱۱۳۲۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
دریادار فدوی گفت: برغم تمامی توطئه‌ها و فشار‌های همه‌جانبه دشمنان، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می‌رود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در هشتمین آیین اهدای جایزه ملی شهید رهنمون با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام افزود: به رغم تمامی توطئه‌ها و فشار‌های همه‌جانبه دشمنان طی چهار دهه اخیر علیه انقلاب اسلامی، امروز انقلاب اسلامی با قدرت، اقتدار و بالنده به پیش می‌رود.

وی افزود: در طول ۴۲ سال انقلاب اسلامی ملت ایران و تمامی دلسوزان انقلاب اسلامی به تکالیف خود عمل کرده‌اند و با وجود توانمندی‌های مادی جبهه کفر و دشمنان، نتایج و دستاورد‌های عظیمی برای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خورده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های حوزه درمان در کشورمان بیان کرد: امروز قابلیت‌های حوزه درمان و امداد ظرفیتی اطمینان‌بخش را برای تمامی تلاشگران در عرصه‌های مختلف فراهم کرده است.

سردار فدوی گفت: مقایسه کشته‌شدگان در جنگ‌های دنیا با آمار شهدای والامقام دفاع مقدس بیانگر لطف و رحمت الهی و مجاهدت‌های ایثارگرانه تلاشگران عرصه امداد و درمان در جبهه‌ها بود که با کمترین زمان مجروحان مورد رسیدگی قرار می‌گرفتند و بحمدالله این ظرفیت‌های مطلوب روز به روز رشد و ارتقا یافته است.

وی با تاکید بر اینکه امروز وضعیت سلامت، پزشکی و درمان ما قابل مقایسه با گذشته نیست گفت: امروز در عرصه پزشکی تخصصی در لبه فناوری دنیا قرار داریم و تمامی امور تخصصی پزشکی در کشورمان وجود دارد و خدمات ارزشمندی در تمامی حوزه‌ها به ملت ایران ارائه می‌شود.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه افزود: مدعیان علم و فناوری در اوضاع جدید با چالش‌های زیادی مواجه شده اند و رسانه‌های آن‌ها تصاویری از رهاسازی بیماران را منتشر کرده اند، اما با وجود تمامی کاستی‌ها و مشکلات، رسیدگی به وضع بیماران در شرایط کرونایی در کشورمان به نحو مطلوبی صورت می‌پذیرد و این مهم مرهون مجاهدت کادر درمان و سیستم مدیریت و همراهی مردم است.

دریادار فدوی در پایان اضافه کرد: امروز در تمامی حوزه‌ها بیش از ۴۰ سال تجربه اندوخته‌ایم و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های ما در تمامی حوزه‌ها از قبیل حوزه سلامت، درمان و پزشکی رشد و پیشرفت چشمگیری نسبت به اوایل پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس دارد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °