استعلام سلامت مسافران رجا در ۳ مرحله
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
10:21 - چهارشنبه 25 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۱۳۲۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
مدیر عامل شرکت راه آهن، گفت: برای سفر‌های ضروری با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در ۳ مرحله از مسافران استعلام سلامت صورت می‌گیرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سعید رسولی در ارتباط با برنامه روی خط خبر با اشاره به آغاز پیش فروش بلیط‌های قطار‌های مسافری از دیروز افزود: برای سفر‌های ضروری در ۳ مرحله از مسافران رجا استعلام سلامت از وزارت بهداشت صورت می‌گیرد.

آقای رسولی افزود: این استعلام یک بار در زمان خرید بلیط صورت می‌گیرد و در صورت مثبت بودن نتیجه آزمایشات مسافر از فروش بلیط به وی خود داری می‌شود.

وی گفت: یکبار هم در روز سفر این استعلام انجام می‌شود و درصورت بیمار شدن فرد از زمان خرید بلیط تا روز سفر، بلیط وی مسترد می‌شود.

رسولی گفت: یک بار هم در لحظه سوار شدن فرد به قطار این استعلام انجام می‌شود و اگر کسی علارغم اعلام قبلی مراجعه کرده باشد از سوار شدن وی به قطار جلوگیری می‌شود.

مدیر عامل رجا همچنین گفت: از ابتدای شیوع کرونا، موضوع غربالگری، ضد عفونی کردن کامل محیط‌هایی که مردم و همکاران ما با آن‌ها در تماس هستند از جمله ایستکاه‌های قطار و قطار‌ها مورد تاکید بوده است.

رسولی گفت: تمام کوپه‌های قطار‌ها پس از پیاده شدن مسافران به طور کامل ضد عفونی و پلمپ می‌شود و پلمپ بار دیگر پس از مسافر گیری و توسط مسافران باز می‌شود.

مدعیر عامل رجا همچنین گفت: از آغاز شیوع کرونا این سازمان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی تلاش کرد به کنترل بیماری کمک کند و مورد تشویق وزارت بهداشت و اتحادیه بین المللی راه آهن‌های جهان هم قرار گرفت.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°