گشایش ۸ بازار جدید میوه و تره‌بار در تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
00:30 - يکشنبه 29 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۱۵۳۰
تاریخ انتشار : شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از افتتاح رسمی ۸ بازار جدید میوه و تره‌بار در ۵ پهنه شمالی، جنوبی، غربی، شرقی و مرکزی پایتخت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
هشت بازار جدید میوه و تره‌بار در پنج پهنه تهران با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، پیروز حناچی شهردار پایتخت، محسن هاشمی رئیس شورای شهر و مدیران شهری امروز (شنبه) افتتاح و بهره‌برداری شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران روز شنبه گفت: علاوه بر این بازارها، یک خوابگاه کارگری و ساختمان متمرکز ستادی این سازمان نیز همزمان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

سیدسعید راد بابیان اینکه توسعه بازار‌های میوه و تره‌بار در پاسخ به مطالبات شهروندان و با حمایت شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تهران انجام می‌شود، افزود: این ۸ بازار جدید مورد استفاده ۳۵۰ هزار نفر از شهروندان قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: این ۸ بازار شامل بازار‌های ارم تجریش در شمال، نوبنیاد در شمال‌شرق، شهرک قدس در شمال‌غرب، فرحزاد در غرب، جرجانی در جنوب‌غرب، امامت در شرق، هاشمی در جنوب‌شرق و راه‌آهن در محدوده مرکزی پایتخت است و از شهرداران مناطق یک، ۲، ۹، ۱۱، ۱۳ و ۱۵ که زمین‌های مورد نیاز برای احداث این بازار‌ها را در اختیار سازمان مدیریت میادین قرار دادند، قدردانی کنم.

راد با بیان اینکه بازار‌های میوه و تره‌بار به‌صورت مستقیم با معیشت شهروندان سروکار دارند و تاثیر آن‌ها در سبد خرید و سفره خانواده‌ها روزبه‌روز بیشتر می‌شود، گفت: این بازارها، امکانی برای تهیه میوه و تره‌بار و سایر اقلام و مایحتاج عمومی مورد نیاز شهروندان با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران تاکید کرد: توسعه کیفی و کمی بازار‌های میوه و تره‌بار تهران از طریق ساخت بازار‌های جدید و نوسازی بازار‌های موجود همچنان ادامه دارد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۲۵°