راهور 120 تنها درگاه رسمی پلیس
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 03 بهمن 1400
کد خبر : ۸۱۱۵۳۱
تاریخ انتشار : شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: تنها درگاه رسمی پلیس راهور ناجا برای دریافت خدمات ترافیکی و پرداخت قبوض و خلافی خودرو www.rahvar۱۲۰.ir است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
   "سرهنگ رمضانی" در گفتگو با شبکه خبر گفت: هموطنان گرامی برای دریافت خدمات ترافیکی پلیس راهور در حوزه‌های استعلام تخلفات رانندگی، پرداخت الکترونیکی جرایم رانندگی، استعلام نمره منفی، استعلام تصادفات و ... مستقیما به وبسایت یا درگاه اینترنتی پلیس راهور ناجا به نشانی www.rahvar۱۲۰.ir مراجعه نمایند.

سرهنگ حسین رمضانی افزود:پلیس راهور تمامی خدمات فوق را از طریق سایت پلیس راهور ناجا بصورت رایگان و در بستری امن بر طبق ضوابط و مقررات جاری به همه مردم عزیز ارایه می‌نماید.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا گفت: آیتول، همراه مکانیک، قبضینو و ... از جمله واسطه‌هایی هستند که پلیس راهور ناجا به هیچ یک از این واسطه‌ها مجوز اقدام در خصوص خدمات خود نداده و این واسطه‌ها با انگیزه‌های مختلف بصورت غیررسمی در شبکه‌های اجتماعی، خود را فعال در حوزه خدمات راهور معرفی می‌نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: متاسفانه برخی از واسطه‌ها یا اپلیکیشن ها و ... در شبکه‌های اجتماعی مختلف برای مقاصد سوء و در برخی موارد کلاهبرداری از مردم، اقدام به تبلیغات مبنی بر ارایه سریع خدمات فوق را می‌نمایند.

سرهنگ رمضانی بیان داشت:فعالیت بسیاری از این واسطه‌ها به لحاظ فنی از طرف وبسایت پلیس راهور مسدود گردیده و تا چند روز آینده مابقی آن‌ها نیز مسدود خواهند شد.

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا افزود: برای دریافت هرگونه خدمات ترافیکی از پلیس راهور ناجا همچون استعلام تخلفات رانندگی، استعلام نمره منفی و ... مستقیما و بدون واسطه به وبسایت و یا درگاه اینترنتی پلیس راهور ناجا مراجعه و خدمات دریافت نمایید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۶.۷۹°    ۹.۵۹°