سرنوشت ورزش به دست اهالی ورزش
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:12 - جمعه 03 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۱۶۲۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲
وزیر ورزش: امروز مجمعی که اکثر اعضای آن اهالی فوتبال هستند در انتخاباتی آزاد و بدون دخالت‌های بیرونی رای خود را به صندوق ریختند و سرنوشت ۴ سال آینده فوتبال را تعیین کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، آقای مسعود سلطانی فر با تبریک به اعضای مجمع فدراسیون فوتبال برای مشارکت گسترده در انتخابات، منتخبان امروز مجمع فدراسیون فوتبال و همچنین تشکر از همه کاندیدا‌های ریاست و هیئت رئیسه فدراسیون، گفت: شاید برای نخستین بار باشد که چنین انتخابات آزاد و شفافی در مجمعی که اکثر اعضای آن اهالی فوتبال هستند برگزار می‌شود و این تحقق وعده سپردن سرنوشت ورزش به دست اهالی ورزش است.
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طول یک سال گذشته، گفت: دیپلماسی منسجم و گسترده در زمانه‌ای که عده‌ای در داخل و بویژه درخارج از کشور برای افزایش فشار حداکثری دنبال تعلیق فوتبال ایران بودند باعث شد نه تنها به پیکره فوتبال خدشه‌ای وارد نشود بلکه با تدبیر صورت گرفته در بحث تدوین اساسنامه و همچنین فداکاری وزارت در گذشتن از حق خود و سپردن تعیین سرنوشت چهار سال آینده فوتبال به مجمعی که در ساختار جدید بیشتر اعضای آن را اهالی فوتبال تشکیل می‌دادند فوتبال کشور بعد از ۱۴ سال بلاتکلیفی به آرامش رسید.
مسعود سلطانی فر این انتخابات را نشان دهنده ظرفیت بالای ورزش کشور در تعیین سرنوشت خود دانست و گفت: همه تلاش وزارت ورزش و جوانان بر این بود که بستر انتخاباتی به دور از دخالت‌های بیرونی فراهم کند به همین علت وزارت ورزش و جوانان در این انتخابات بی طرفی کامل در پیش گرفت و بدون حمایت از گزینه‌ای خاص، انتخابات را به تشخیص اعضای مجمع سپرد تا آن‌ها در خصوص آینده فوتبال کشور تصمیم گیرند.
وی این انتخابات را برگ زرینی در کارنامه مدیران ورزشی کشور دانست و گفت: انتخابات دموکراتیک و شفاف در فوتبال کشور آرزوی دیرینه‌ای بود که امروز محقق شد و از این به بعد منتخبان مجمع فدراسیون فوتبال وظیفه دارند نه تنها برای توسعه و پیشرفت فوتبال کشور همه تلاش خود را به کار گیرند بلکه پاسخگوی عملکرد خود نزد مجمع و افکار عمومی باشند. وزارت ورزش و جوانان وظیفه خود می‌داند از منتخبان مجمع فدراسیون حمایت و پشتیبانی کرده و اگر قبل از انتخابات گزینه نداشت، ولی بعد از انتخابات از رئیس فدراسیون و اعضای هیئت رئیسه حمایت و پشتیبانی کند.
وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از همه اهالی فوتبال در بیان نظرات خود رفتار رسانه‌ها در این انتخابات را پخته و قابل توجه دانست و از اهالی رسانه تشکر کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۱°