تسهیلات و خدمات رسانی ویژه اورژانس به ناشنوایان و اوتیسمی‌ها
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
11:10 - يکشنبه 22 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۱۷۲۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از آمادگی این سازمان برای همکاری با انجمن‌های ناشنوایان و اوتیسم خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "مجتبی خالدی" سازمان اورژانس کشور امسال دو طرح ویژه را راه‌اندازی کرد که یکی از آنها مربوط به خدمات رسانی به افراد ناشنوا بود.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور افزود: سازمان اورژانس کشور تمام زیرساخت‌های لازم را فراهم کرده است و بقیه اقدامات باید توسط انجمن‌های مربوط انجام شود. انجمن‌های مربوط باید شماره این افراد را در سامانه ما ثبت کنند تا به محض تماس و پیامک آنها آمبولانس را اعزام کنیم.

خالدی گفت: طرح مشابهی را هم برای بیماران اوتیسم در نظر گرفتیم که مشابه به طرح ناشنوایان است. امیدواریم انجمن‌های مربوط شماره این افراد را در سامانه ثبت کنند.

او با بیان اینکه باید همه افراد جامعه به خدمات ۱۱۵ دسترسی داشته باشند، افزود: اگر انجمن‌ها ایده‌ای در زمینه ارائه بهتر خدمات به اعضای خود دارند می‌توان نسبت به رفع این مشکلات اقدام کرد.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تعداد انجمن‌ها بسیار است و گاهی انجمن‌ها زیرمجموعه‌های بسیاری دارند، خواهش ما این است که یک انجمن مرکزی متولی این اقدامات شود و بقیه زیرمجموعه‌ها از طریق انجمن مرکزی اطلاعات تماس افراد را به دست ما برسانند.

خالدی با اشاره به آمادگی سازمان اورژانس کشور برای فراهم کردن زیرساخت‌ها گفت: با هماهنگی هر انجمن می‌تواند لیست اعضای خود را در سایت اورژانس کشور بارگذاری کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۶°