جهانگیری: به آینده کشور امیدوارم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
01:23 - يکشنبه 29 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۱۷۵۶
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
معاون اول رئیس جمهور گفت: با همراهی نسل جوان و تجارب پیشینیان آینده روشنی خواهیم داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "اسحاق جهانگیری" در پنجمین دوره اعطای تندیس و نشان کارآفرینی امین الضرب گفت: افرادی که برای آینده کشور تلاش، عمر و سرمایه خود را برای این موضوع صرف کردند، الگو‌هایی برای رقم زدن آینده روشن کشور هستد.

معاون اول رئیس جمهور افزود: نفس انتخاب افراد برتر، الگو سازی برای جوانان است تا باور کنند، می‌توانند از سختی‌ها عبور کنند.

جهانگیری گفت: هر کدام از ما با موانعی روبه‌رو می‌شویم و همین‌جا تفاوت انسان‌های بزرگ مشخص می‌شود، انسان‌های بزرگ در سختی‌ها کار‌های بزرگی انجام داده‌اند و همین باید به عنوان سرمایه به نسل جوان معرفی شود.

وی بیان کرد: مشکلات را هر کسی می‌تواند مطرح کند، دروغ بسازد، بر مشکلات تأکید کند، اما کار تولیدکننده و صنعت‌گر همواره ساختن و ترسیم آینده برای خوبی‌های کشور است.

جهانگیری افزود: صنعت‌گر کسی است که از دل سختی‌ها کار‌هایی نو به یادگار می‌گذارد و می‌توان آن را به عنوان سرمایه به نسل بعد منتقل کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: می‌توان از دل سختی‌ها و ویرانی‌ها، عمران و آبادانی به وجود آورد و با تمام مشکلات امروز کشور عده‌ای ایستاده‌اند و کشور را سرپا نگه داشته‌اند و معتقدم این سختی‌ها تمام خواهد شد.

جهانگیری افزود: در جایی که آمریکایی‌ها می‌خواستند صنعت کشور را زمین‌گیر کنند تولیدکنندگان و صنعتگران ما آن را سرپا نگه داشتند از این رو به آینده کشور امید دارم.


برگزاری پنجمین دوره تندیس و نشان امین‌الضرب

پنجمین دوره اهدای تندیس و نشان امین‌الضرب همزمان با ۱۳۷ سالگی اتاق بازرگانی تهران با حضور معاون اول رئیس جمهور در محل تالار وحدت برگزار شد.

بنابر این گزارش، در این دوره از میان ۲۵۰ مجموعه اقتصادی با رأی هیئت داوران ۷ مجموعه اقتصادی تندیس و نشان امین‌الضرب دریافت می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۵°    ۲۷°