زمان شروع برنامه‌های انتخاباتی رسانه ملی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:04 - يکشنبه 22 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۱۸۳۱
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
رئیس ستاد انتخاباتی رسانه ملی گفت: برنامه‌های انتخاباتی رسانه ملی از هفته آخر اسفندماه شروع می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از سایت شورای نظارت بر سازمان صداوسیما، جلسه ۴۸۹ شورای نظارت با حضور اعضای شورا و به ریاست حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای با هدف بررسی برنامه‌ریزی سازمان صدا و سیما در تولید و پخش برنامه‌های انتخابات با حضور آخوندی، رئیس ستاد انتخاباتی و معاون سیاسی سازمان صدا و سیما در دبیرخانه شورای نظارت برگزار شد.

در این جلسه رئیس ستاد انتخاباتی سازمان صدا و سیما، هدف برنامه‌های رسانه ملی در تولید و پخش برنامه‌های انتخاباتی را تحقق نقش مطلوب رسانه ملی در انتخاباتی پر شور و آگاهانه در تراز گام دوم انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: جلب مشارکت گسترده و پرشور مردم، حفظ وحدت و انسجام داخلی و آگاهی‌بخشی برای انتخاب اصلح و همچنین ایجاد فضایی برای رقابت سالم و سازنده در دستور کار برنامه‌های انتخاباتی سازمان صدا و سیما قرار دارد.

آخوندی اجرای عدالت رسانه‌ای در برنامه‌های پیش رو و همچنین تولید برنامه‌ها و مستند‌های تبیینی و ایجاد تنوع در شکل برنامه‌ها و ابداع شیوه‌های جدید برای ارائه برنامه‌های کاندیدا‌ها را از پیش‌بینی‌های رسانه ملی برای تولید و پخش برنامه‌های متنوع انتخاباتی دانست.

رئیس ستاد انتخاباتی رسانه ملی از تدارک و تولید بیش از ۵۰ هزار دقیقه برنامه در معاونت سیما و بیش از ۵۰ هزار دقیقه در شبکه‌های مختلف معاونت صدا و همچنین تدارک ۱۵۵ هزار دقیقه در سیمای استان‌ها و ۱۰۰ هزار دقیقه برنامه در صدای استان‌ها خبر داد و تولید و پخش برنامه‌های خاص فضای مجازی را از دیگر برنامه‌های سازمان صدا و سیما در انتخابات پیش رو عنوان کرد.

در پایان رئیس و اعضای شورا پس از استماع گزارشات رئیس و مسئولان ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما ضمن بیان نظرات و دیدگاه‌های خود، لزوم برنامه‌سازی مطلوب برای حضور پرشور و پرشمار مردم را ضروری دانسته و بر لزوم همکاری و هماهنگی مستمر صدا و سیما با سایر دستگاه‌های تأثیرگذار در جهت جلب مشارکت و حضور گسترده و پر شور مردم در انتخابات و همچنین تقویت حس امید و آرامش در مردم و معرفی ویژگی‌های کاندیدای اصلح در انتخابات تأکید کردند.

برنامه‌های انتخاباتی رسانه ملی از هفته آخر اسفندماه سال جاری شروع و تا پایان شمارش آرا و اعلام نهایی نتایج ادامه خواهد داشت.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۷°