مرغ با دو قیمت در تهران قابل قبول نیست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:12 - يکشنبه 22 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۱۸۵۷
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: مرغ با دو قیمت به هیچ‌عنوان قابل قبول نیست و تنها قیمت مصوب ۲۰۴۰۰ تومان است؛ هر فردی با هر توجیحی مرغ را بالاتر از قیمت مصوب بفروشد تخلف است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از استانداری تهران، حشمت‌الله عسکری روز چهارشنبه در جلسه تنظیم بازار این استان با اشاره به نوسان قیمت مرغ افزود: این روز‌ها مصرف مرغ استان تهران از ۱۵۰۰ تا ۱۸۰۰ تُن است و ۵۰۰ تا ۶۰۰ تُن مرغ خارج از شبکه کشتار و بالاتر از قیمت مصوب توزیع می‌شود؛ نحوه توزیع مرغ با قیمت مصوب باید با اشرافیت و نظارت بیشتری انجام شود.

وی ادامه داد: مقرر شد حواله‌ها تا سقف ۳۰۰ کیلوگرم حذف و خروجی میدان بهمن نیز با نظارت نیروی انتظامی و تعزیرات کنترل شود؛ مابقی مرغ‌ها نیز بین ۴۰ غرفه و فروشگاه‌ها در سطح استان تهران توزیع شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به افتتاح میدان توزیع مرغ در حکمیه بیان کرد: تمام باری که در کشتارگاه‌های استان تهران کشتار می‌شود فقط باید در سه میدان بهمن، پیروزی و حکمیه توزیع شود؛ مرغی که از سایر استان‌ها وارد تهران می‌شود مازاد است و به‌هیچ عنوان به استان‌های دیگر فرستاده نمی‌شود.

عسکری در ادامه با اشاره به اصلاح سهمیه‌های میادین افزود: به میادین سطح استان تهران بیشتر از ۲۵۰ تُن مرغ داده و توزیع مرغ پیش از تشکیل صف و زودتر آغاز شود؛ ساعت توزیع مرغ و تعداد نیرو‌های میادین نیز باید افزایش یاید.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۷°    ۲۷°