سفر نوروزی به شهرهای قرمز و نارنجی؛ ممنوع
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:19 - جمعه 03 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۲۰۲۶
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
رئیس جمهور گفت: سفر به شهر‌های قرمز و نارنجی در ایام نوروز ممنوع است و خواهش می‌کنم که همه به آن توجه کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 آقای روحانی در شصتمین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا درباره وضعیت سفر‌های نوروزی اظهار داشت: برای عید، امروز مصوب کردیم سفر به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع است و کسی برای آن‌ها برنامه ریزی نکند؛ یعنی هر جا در سراسر کشور که وزارت بهداشت اعلام کند قرمز و نارنجی است سفر ممنوع است و نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها به آن عمل می‌کنند و خواهش می‌کنم مردم به این موضوع توجه کنند.
 
خط فوتی ها و مبتلایان کرونا مستقیم شده است
رئیس جمهور گفت: براساس آخرین گزارش ها، خط فوتی‌ها و مبتلایان به ویروس کرونا مستقیم شده و این علامت خوبی است که نشان می‌دهد همه دست اندرکاران و مردم به خوبی تلاش کرده اند.
 روحانی با اشاره به اینکه این جلسات در بیست و سوم و سی ام اسفند حتی در روز تحویل سال هم برگزار می‌شود با ابراز امیدواری به اینکه به سمت مهار و کنترل ویروس کووید ۱۹ پیش برویم افزود: در سه هفته گذشته جز یک استان که با ویروس جهش یافته و آن هم به دلیل تردد مسافران از کشور‌های همسایه مواجه بوده است همه استان‌ها خیلی خوب کار کردند و همه از تیم پزشکی تا مدیریت استانی گرفته و نیرو‌هایی که بسیج شدند ومخصوصاً مردم مراعات کردند و نتایج خوبی بدست آمد.
 وی گفت: به جز استان خوزستان و تا حدودی استان چهار محال و بختیاری بقیه استان‌ها نسبتاً شرایط خوبی در برابر ویروس کرونا دارند.
 رئیس جمهور افزود: باید در جا‌هایی که مقابله با ویروس کرونا رعایت شده است تشکر و در جا‌هایی که رعایت نشده است گله کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۱°