ورود به استان خوزستان ممنوع شد
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
19:10 - جمعه 03 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۲۰۵۹
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز بر اساس مصوبه ستاد استانی برای جلوگیری از انتشار ویروس سفر به این استان و خروج از آن ممنوع شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در گفتگو با بخش پیگیری شبکه خبر گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی برای جلوگیری از انتشار ویروس در داخل خود استان و برون استان بعد از ظهر امورز تصمیماتی گرفته شد.

دکتر ابول نژادیان گفت: با توجه به اینکه در منطقه غرب و جنوب استان درگیر ویروس جهش یافته انگلیسی با بروز ۵۶ درصدی هستیم، تصمیم بر این شد که در ۱۱ شهر قرمز و ۸ شهر نارنجی استان خروج خودرو‌های بومی و ورود پلاک‌های غیر بومی ممنوع بشود.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای استان خوزستان ابراز امیدواری کرد که با توجه به این که شرق و شمال استان خوزستان درگیری خیلی کمتری دارند با اعمال محدودیت‌ها، درگیر بیماری نشوند.

ابول نژادیان با تاکید بر ممنوعیت سفر به خوزستان گفت:  ورود خودرو‌های غیر بومی به استان و خروج پلاک‌های بومی ممنوع شده از این رو خواهش می‌کنیم پلاک‌های غیر بومی به مبادی ورودی استان نیایند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: همکاری مردم و افزایش رعایت پروتکل هل باعث شده عدد آر تی ما از  ۱.۵۹ به عدد ۱.۱۱ برسد یعنی در حال حاضر به ازای هر ۱۰۰ مریض، ۱۱۰ بیمار تولید می‌شود و این محدودیت‌ها برای این است که به عدد زیر 1 برسیم و شیب بیماری در استان نزولی شود.

ابول نژادیان گفت: اگر محدودیت ها ادامه پیدا کند و قرنطینه شهر‌ها با جدیت اعمال شود، امیدواریم سیر بیماری ظرف ۱۰ روز تا ۲ هفته آینده نزولی شود.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۰°    ۳۱°