بستن پنجره نقل و انتقلات به خاطر بدهی داخلی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:21 - سه‌شنبه 31 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۲۰۸۷
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۳
رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال: بستن پنجره نقل و انتقلات به خاطر بدهی داخلی مختص پرسپولیس نیست، پنجره استقلال نیز هم اکنون بسته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نوشرق رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در ارتباط اینترنتی با چهارسوی لیگ، درباره بدهی های پرسپولیس افزود: بدهی خارجی پرسپولیس  منجر به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شده بود که با تلاش مدیران محترم باشگاه این مشکل مرتفع شد. 
 
او افزود: در پرداخت دیون و بدهی های خارجی و داخلی در باشگاه ها متفاوت است بنابراین بدهی خارجی باشگاه ها در سطح بین الملل مطرح است و در صورت پرداخت نشدن بدهی ها به سرعت پنجره نقل  و انتقالات بسته می شود اما درمورد بدهی های داخلی به این جدیت برخورد نمی شود اما باید جلوی افزایش بدهی های داخلی را نیز گرفت.
 
نوشرق رئیس کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال درباره بی ثباتی مدیریتی باشگاه های ورزشی نیز  گفت: هیچ  مدیری در کوتاه مدت نمی تواند برنامه های مدیریتی خود را آنطور که می خواهد عملی کند بنابراین باید مدیران به سمتی سوق داده شوند که نتیجه گرا باشند در غیر اینصورت از زیرساخت سازی و ایجاد زیربناهای اساسی برای رشد و اعتلای فوتبال دور خواهیم ماند.
 
واعظی آشتیانی مدیر پیشین باشگاه استقلال درباره بی ثباتی مدیریت باشگاه های ورزشی و فدراسیون فوتبال گفت: انتقادات زیادی نسبت به نحوه مدیریت و ثبات مدیریت شده است بنابراین لازم است مدیران را با استفاده از یک منطق و شایسته سالاری انتخاب کرد.
 
او افزود: انتخاب مدیر در کشور باید براساس قابلیت اجرا کردن برنامه ها، قابلیت مدیریت درست، محقق کردن برنامه ها براساس پشتوانه علمی باشد همچنین در ورزش تا زمانی مدیریت مبتنی بر دانش نباشد شاهد این اتفاقات رنگارنگ در ورزش خواهیم بود. 
 
 
 
 
برچسب ها: فوتبال ، داوری
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۶°    ۲۸°