رعایت ۷۰ درصدی پروتکل‌های بهداشتی در استان خوزستان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:42 - چهارشنبه 25 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۲۱۴۲
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲
حیاتی، معاون استاندار خوزستان: با اعلام شرایط اضطراری در استان، میزان رعایت پروتکل‌ها از ۲۰ درصد به ۷۰ درصد افزایش یافته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حیاتی معاون استاندار خوزستان در ارتباط تصویری با برنامه پیگیری شبکه خبر درباره وضعیت کرونایی خوزستان گفت: استان خوزستان به دلیل افزایش تعداد تست‌ها در وضعیت اضطراری قرار گرفته است.

معاون استاندار خوزستان در ادامه افزود: روزانه قریب به ۱۵ هزار تست گرفته می‌شود بنابراین با افزایش تعداد تست‌ها شناسایی بیماران نیز افزایش یافته است، اما خوشبختانه اجرای پروتکل‌ها و نظارت‌ها تشدید شده است.

حیاتی گفت: بنابر دستور استاندار خوزستان تعداد گلوگاه‌های ورودی و خروجی تحت مراقبت شدید قرار گرفته است و ورود پلاک‌های غیر بومی به استان ممنوع و خروج افراد بومی نیز از استان ممنوع شده است.

او افزود: نظارت بر بازار نیز تشدید شده است و با اجرای نظارت‌ها اجرای پروتکل‌ها از ۲۰ درصد به ۷۰ درصد رسیده است و ۲۵ اداره غیرضرور با ۱۰ درصد نیرو‌ها فعالیت می‌کنند.

معاون استاندار گفت: اکیپ‌هایی بازرسی روزانه برای نظارت بر اجرای محدودیت‌ها گزارش گیری می‌کنند بر همین اساس، روز گذشته ۱۷ دستگاه اپلیکیشن ماسک را نصب و اجرا نکرده بودند تذکر کتبی گرفتند و به ۱۸ دستگاه که حضور یک سوم کارکنان را رعایت نکرده بودند نیز تذکر داده شد.
 برچسب ها: خوزستان ، قرنطینه ، کرونا
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°