ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع خواهد بود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
09:25 - چهارشنبه 25 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۲۲۶۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
رئیس پلیس راهور گفت: ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی برای پلاک‌های غیربومی ممنوع خواهد بود و پلاک‌های بومی نیز نمی‌توانند از شهر‌های مذکور خارج شوند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سید کمال هادیانفر درباره اینکه آیا شهر‌های مسافرپذیر مشمول محدودیت خواهند شد؟ هم گفت: این موضوع در جلسات روز‌های آتی مشخص می‌شود و ۸۵ درصد شهر‌ها وضع آبی و زرد دارند لذا پیش‌بینی می‌کنیم شاهد کاهش ۱۰ تا ۱۵ تردد‌های جاده‌ای باشیم البته همه موضوع‌ها به مصوبات ستاد ملی کرونا در ممنوعیت یا عدم ممنوعیت تردد‌ها بستگی دارد که البته تاکید کردیم مجوز برای تردد به شهر‌های قرمز و نارنجی صادر نشود.
 
ورود به شهر‌های قرمز و نارنجی ممنوع خواهد بود

سردار هادیانفر با بیان اینکه اوج زمان تصادفات در حوزه درون‌شهری از ساعت ۱۲ تا ۲۰ و در حوزه برون‌شهری از ساعت ۱۲ تا ۱۹ است، اظهار داشت: هر کسی به هر دلیلی در جاده‌ها سرعت و سرقت غیرمجاز داشته باشد، از یک ساعت، یک روز تا ۷۲ ساعت متوقف می‌شود.

رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر اینکه بستن کمربند برای تمام سرنشینان وسایل‌نقلیه به ویژه در جاده‌های کشور الزامی است، افزود: شعار ما برای نوروز امسال «پرهیز از سفر، ایمنی و سلامت» است و از ظرفیت همیاران پلیس مانند سال‌های گذشته استفاده می‌کنیم.

وی در مورد تکلیف سفر‌های نوروزی اظهار داشت: درباره تکلیف مردم در سفر‌های نوروزی، آنچه دیروز ابلاغ شد این است که مردم به شهر‌های قرمز و نارنجی سفر نکنند همچنین تردد شبانه در تمام شهر‌های قرمز، نارنجی، زرد و آبی ممنوع خواهد بود، اما ممکن است بر اساس افزایش یا کاهش شهر‌های قرمز وضعیت ممنوعیت تغییر پیدا کند، شاخص اصلی ما چهار رنگی است که وزارت کشور به ما ابلاغ می‌کند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°