قدردانی از برگزیدگان المپیادها و جشنواره جوان خوارزمی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 29 شهريور 1400
کد خبر : ۸۱۲۵۸۸
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲
آیین تجلیل از مدال‌آوران المپیاد‌های علمی و برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی با قدردانی از ۱۷ دانش آموز برتر برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  "محسن حاجی میرزایی" وزیر آموزش و پرورش در آئین تجلیل از مدال آوران المپیاد‌های علمی و برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی دانش آموزی مربوط به سال‌های تحصیلی ۹۸-۹۷ و ۹۸-۹۹ با اشاره به چگونگی شناسایی و پرورش استعداد‌های درخشان گفت: شناسایی و پرورش استعداد‌های درخشان مهم است و باید برای دسترسی همه دانش آموزان به فضایی مناسب قادر باشیم برای تمام دانش آموزان در کشور، فضایی را به وجود آوریم که استعداد‌های خاص آن‌ها کشف، شناسایی، پرورش و حمایت شود.
 
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اجرای «طرح شهاب» در مدارس گفت: اجرای «طرح شهاب»، گامی در جهت شناسایی استعداد‌های خاص دانش آموزان است که لازم است آن را تقویت و موردحمایت قرار دهیم و یکی از چشمانداز‌های نظام تعلیم و تربیت، حرکت در این مسیر اجرای «طرح شهاب» خواهد بود.
 
حاجی میرزایی با اشاره به تأسیس سازمان پرورش استعداد‌های درخشان در سال ۱۳۶۶ گفت: این سازمان از زمان تأسیس خود تاکنون موفق به کسب ۷۶۶ مدال جهانی شده است.
 
مراسم جشن پایانی و تجلیل از مدال آوران المپیاد‌های علمی و برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی صبح امروز (شنبه) در سالن اجتماعات ساختمان شهیدرجایی برگزار و از ۱۷ برگزیده این جشنواره تقدیر شد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲۷.۵۹°    ۳۰.۹۹°