تصویب و ابلاغ سند ١٠ ساله اعتلای بسیج توسط رهبر انقلاب
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
03:03 - دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
کد خبر : ۸۱۲۶۳۴
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از تصویب سند ١٠ ساله اعتلای بسیج مستضعفین توسط رهبر انقلاب خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم چهارمین اجلاسیه اساتید شبکه تربیتی صالحین بسیج گفت: سند راهبردی ١٠ ساله اعتلای بسیج که مبتنی بر بیانیه گام دوم تدوین شده، در دو سه هفته گذشته توسط رهبر معظم انقلاب تصویب و توسط فرمانده کل سپاه پاسداران به بسیج ابلاغ شد.

وی افزود: تدابیر رهبر انقلاب بسیار راهگشا بوده و مهم‌ترین بخش این سند تعلیم و تربیت است و نگاه جامعی هم در آن به بسیج و هم به جامعه وجود دارد. نگاه این سند فراتر از بسیج است؛ در بخش تعلیم و تربیت سیاست‌های عمده و اصولی پیش بینی شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: تعلیم و تربیت از سنین کودکی آغاز و تا میانسالی ادامه خواهد یافت. پیاده سازی این سند بر اساس منظومه فکری رهبر انقلاب خواهد بود. مجاهدت‌های بسیجیان در سراسر کشور با وجود ویروس کرونا و فشار‌های دشمن، نشان دهنده خروجی مسائل تربیتی است.

وی افزود: نگاه جامع در بسیج و جامعه مهم‌ترین بخش این سند است؛ رسالت بسیج پیاده‌سازی مردم‌سالاری دینی است و لذا تعلیم و تربیت به‌عنوان محور اصلی این سند لحاظ شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ۱۹ گام اساسی برای پیاده‌سازی این سند تدوین شده است که از کودکی تا بزرگسالی برنامه‌های خاصی برای هر رده سنی پیش‌بینی شده است.

سردار سلیمانی همچنین عنوان کرد: در سال ۱۴۰۰ عقب‌ماندگی در بخشی از برنامه‌های شبکه تربیتی صالحین جبران خواهد شد؛ زیرا در سال جاری به دلیل شیوع کرونا مقداری در این حوزه عقب‌ماندگی به‌وجود آمد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۱°