روحانی: با پنجشنبه‌های افتتاح جهش تولید را در مقام عمل ثبت کردیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 22 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۲۸۱۲
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
رئیس جمهور گفت: پنجشنبه‌های افتتاح و اینکه توانستیم در شرایط سخت تحریم و کرونا جهش تولید را در مقام عمل نشان دهیم، در تاریخ ایران ثبت می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 "حجت‌الاسلام حسن روحانی" امروز (سه‌شنبه، ۲۶ اسفند) در پنجاه و هشتمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید و افتتاح طرح‌های ملی وزارت نیرو، با اشاره به ابراز رضایت رهبر معظم انقلاب از افتتاح طرح‌های ملی و بزرگ در حوزه آب گفت: برخی از افتتاح‌‎های انجام شده امسال در تاریخ کشور بی نظیر بوده است.

رئیس جمهور با بیان اینکه افتتاح این طرح‌ها در شرایط سخت جنگ اقتصادی و شیوع ویروس کرونا نشان داد که ملت ایران، جوانان و مهندسان کشور زنده هستند، افزود: دولت جنایتکار آمریکا با طرح تروریستی خود، ظلم بزرگی علیه ملت ایران انجام داد.

او بیان کرد: دولت فعلی آمریکا بارها به اشتباه بودن اقدامات دولت قبلی اعتراف کرده است اما بعد از گذشت دو ماه در عمل برای جبران این اشتباهات چیزی ندیده‌ایم و فقط حرف بوده است که امیدواریم به مسیر عقلانیت و قانون برگردند و در این راه قدم بردارند.

رئیس جمهور افزود: بی‌تردید اگر آنها به انجام تعهدات خود بازگردند این کار نه تنها به نفع خودشان است، بلکه به نفع منطقه، سازمان‌های بین‌المللی و تعهدات در عرصه جهانی خواهد بود.

حجت‌الاسلام روحانی با بیان اینکه امسال سال سختی برای مردم بزرگ ایران بود، گفت: به واسطه اقدام تروریستی آمریکا که هنوز هم ادامه دارد، بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی و روند صادرات و واردات کشورمان دچار مشکل شد و حتی برای خرید واکسن کرونا با محدودیت مواجه شدیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های ملی تا هفته آخر فعالیت دولت دوازدهم ادامه خواهد داشت، گفت: افتتاح این‌گونه طرح‌ها باعث دلگرمی مردم بوده و ضربه بزرگی به دشمنان محسوب می‌شود، چرا که دشمنان انتظار داشتند، اقتصاد ایران را دچار مشکل کنند.

حجت‌الاسلام روحانی گفت: یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید این بوده که در هر ماه یک تصفیه‌خانه فاضلاب، هر دو ماه یک تصفیه‌خانه آب و هر یک ماه و چند روز یک سد بزرگ را به افتتاح رسانده است، افتتاح این طرح‌ها اقدام بسیار ارزنده‌ای است و همچنان تا آخرین ساعتی که وظیفه خدمت به ملت ایران را داریم، ادامه خواهد داشت و ان‌شاء‌الله دولت آینده نیز مسیر این خدمات را ادامه خواهد داد.

 

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °