7 فروردین؛ آغاز آماده سازی تیم ملی والیبال برای المپیک
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 22 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۲۸۷۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
رئیس فدراسیون والیبال گفت: اردو‌های تدارکاتی تیم ملی از هفتم فروردین آغاز می‌شود و آلکنو از ۲۲ فروردین به ایران می‌آید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 محمدرضا داورزنی افزود: رقابت‌های باشگاهی روسیه ۲۱ فروردین به پایان می‌رسد و قرار است ولادیمیر آلکنو ۲۲ فروردین به ایران بیاید و تمرین با حضور وی آغاز و دنبال شود.
وی گفت: همه بازی‌های تیم ملی در مسابقات مختلف برای کادر فنی تیم ملی ارسال شده است، حتی آن‌ها عملکرد لژیونر‌ها و بازیکنان لیگ برتر را به خوبی رصد کردند و هم اکنون شناخت خوبی از نقاط ضعف و قوت آن‌ها دارند
 رئیس فدراسیون والیبال افزود: تعدادی از بهترین بازیکنان لیگ از هفتم فروردین تمرین آماده سازی شان را در تهران آغاز خواهند کرد، سپس به تدریج لژیونر‌ها به اردوی تدارکاتی اضافه خواهند شد تا ۲۲ فروردین که آلکنو به ایران بیاید.
 داورزنی گفت: تیم ملی اواخر اردیبهشت ماه به ایتالیا اعزام می‌شود و یک ماه در این کشور مستقر می‌شود، این وضعیت مختص تیم ملی ایران نیست برای همه تیمهاست.
 به طور کلی ۳۲ تیم در ۲ بخش بانوان و اقایان به میزبانی ایتالیا در شرایط قرنطینه قرار می‌گیرند و مسابقات طبق برنامه در این مدت دنبال می‌شود و در نهایت برخلاف هر سال که ۶ تیم به مرحله نهایی راه پیدا می‌کردند با توجه به شرایط کرونایی در این دوره ۴ تیم به دور بعدی مسابقات صعود می‌کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °