آغاز طرح ملی نشاط از 5 فروردین
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  يکشنبه 23 خرداد 1400
کد خبر : ۸۱۲۹۹۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
نخستین دوره طرح ملی نشاط با رویکرد تلفیق بازی های الکترونیک و فعالیت بدنی در شرایط ویژه کرونایی طراحی شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
نوید آرازش رییس انجمن بازی‌های الکترونیک فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: مسابقات لیگ ورزش‌های الکترونیک فعال با عنوان «طرح ملی نشاط» از ۵ فروردین ۱۴۰۰ به همت سازمان ورزش‌های تفریحی و رقابتی و مشارکت انجمن بازی‌های الکترونیک آغاز می‌شود و همزمان با بزرگ داشت روز معلم ۱۲ اردیبهشت به پایان می‌رسد.

وی گفت: این طرح ملی به ابتکار فدراسیون ورزش‌های همگانی و انجمن ورزش‌های الکترونیک و با حمایت معاونت امور فرهنگی و توسعه ورزش‌های همگانی طراحی و با تلفیق بازی‌های الکترونیکی با فعالیت بدنی با هدف ایجاد تحرک و فعالیت بدنی در شرایط ویژه کرونایی برنامه‌ریزی شده است و به اجرا در می‌آید.

آرازش ادامه داد: طرح ملی نشاط با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، وزارت آموزش و پرورش، صدا و سیمای جمهوری اسلامی (شبکه سوم)، شهرداری تهران و مجموعه آوای هوشمند هزاردستان (کافه بازار) بزرگترین مرجع ایرانی ارائه خدمات اپلیکیشن‌های موبایلی در اوایل سال آینده برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان با ورود به وبسایت برگزاری مسابقات به نشانی Eligo.ir می‌توانند در طرح ملی نشاط ثبت نام کنند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
°    °