برترین‌های تنیس کشور معرفی شدند
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۱۳۱۷۹
تاریخ انتشار : دوشنبه ۰۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
تنیسور‌های برتر مسابقات سال ۹۹ در بخش آقایان و بانوان بانوان معرفی شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، از سوی کمیته مسابقات فدراسیون تنیس، نفرات برتر رقابت‌های جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و دسته جات آزاد کشور و جایزه بزرگ هرمزگان در بخش آقایان معرفی شدند.

براین اساس با پایان مسابقات جام حذفی کشور در جزیره کیش و رقابت‌های جایزه بزرگ کشور در هرمزگان، امیرحسین بادی از قم با کسب ۶۷۵۲ امتیاز جایگاه نخست را به خود اختصاص داد، حسام یزدی از تهران با ۴۸۰۶ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و سینا مقیمی از تهران با ۴۳۶۲ رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

همچنین محمد مهبد از تهران با ۳۵۲۵ امتیاز، مهدی سوری از تهران با ۲۵۲۷ امتیاز، امیر اصلان منتخب از فارس با ۲۳۰۶ امتیاز، مهرشاد قفقازی از اصفهان با ۱۹۶۵ امتیاز، انوشا شاهقلی از تهران با ۱۹۳۱ امتیاز، امیر محمد ادب جو از اصفهان با ۱۹۱۴ امتیاز و سید علی طاهری از تهران با ۱۹۰۲ امتیاز و در جایگاه چهارم تا دهم ایستادند.

در جدول رده‌بندی برترین‌های کشور در بخش آقایان ۷۲۳ تنیسور صاحب رنکینگ هستند.

همچنین نفرات برتر رقابت‌های جام حذفی تنیس باشگاه‌ها و دسته جات آزاد کشور در بخش بانوان به میزبانی جزیره کیش و مسابقات جایزه بزرگ در هرمزگان معرفی شدند.
 
بر این اساس با پایان این رقابت‌ها مهتا خانلو از تهران با ۲۵۵۷ امتیاز، کیانا صولتی از اصفهان با ۲۴۵۷ امتیاز و پادنا قورچیان از البرز با ۱۹۸۶ امتیاز عناوین برتر جدول رده‌بندی را به خود اختصاص دادند.
 
همچنین میترا ابراهیمی از کرمان با ۱۹۶۹ امتیاز، پرنیا رکن آبادی از اصفهان با ۱۸۳۲ امتیاز، الهه ظفر خواه از فارس با ۱۶۲۰ امتیاز، ستاره رسولی از البرز با ۱۵۷۱ امتیاز، مهراز رضویان از اصفهان با ۱۴۳۵ امتیاز، ملینا مهرانی از تهران با ۱۴۲۶ امتیاز و غزاله ترکن از تهران با ۱۳۸۹ امتیاز عناوین چهارم تا دهم را به خود اختصاص دادند. جدول رده بندی برترین‌های کشور در بخش بانوان ۳۲۷ تنیسور صاحب رنکینگ هستند.
برچسب ها: تنیس ، مسابقات ، تنیسور
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱.۵۹°    ۷.۹۹°