بازگشت ترافیک سنگین به جاده هراز و کندوان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
12:33 - پنجشنبه 26 فروردين 1400
کد خبر : ۸۱۳۳۶۴
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۰۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۶
پس از گذشته حدود یک روز از آرامش ترافیکی در جاده‌های مازندران، طبق گزارش مرکز مدیریت راه راهداری استان، ترافیک خودرویی در برخی مسیر‌های جاده هراز و کندوان سنگین شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
جاده‌های مازندران پس از چند روز تحمل بار سنگینی ترافیکی در ۲۴ ساعت اخیر تا پیش از ظهر امروز پنجشنبه وضعیتی آرام و ترددی روان را تجربه کردند.

اما مرکز مدیریت راه اداره‌کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای مازندران در گزارش ظهر پنجشنبه خود اعلام کرد که در حال حاضر ترافیک در محدوده پلور تا منریه جاده هراز در مسیر ورود به استان سنگین و در باقی مسیر‌های این محور مواصلاتی پرحجم و گاهاً نیمه سنگین است.

همچنین طبق این گزارش در محدوده شهر مرزن‌آباد محور کندوان ترافیک سنگین گزارش می‌شود و تردد خودرویی در باقی مسیر‌های این جاده نیز به صورت پرحجم در جریان است.

تردد خودرویی در جاده‌های سوادکوه، کیاسر، کناره و شرق استان نیز به صورت پرحجم و روان گزارش می‌شود در محور‌های مواصلاتی داخلی استان نیز عادی و روان است.

مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل مازندران همچنین در مورد وضعیت جاده‌های استان اعلام کرد که در حال حاضر تمامی محور‌های مواصلاتی استان بارانی و لغزنده است و توصیه کرد که رانندگان با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۳°    ۲۶°